Back to Question Center
0

Semalt: چگونه ساختمان لینک در دهه آینده تغییر خواهد کرد

1 answers:
سند

ساخت پیوند یکی از تاکتیک های مهمی محدود است که می توانید در کمپین جستجوگرها استفاده کنید. بهینه سازی در سایت برای ایجاد برخی از امکانات پایه اهمیت دارد. علاوه بر این، در ارائه خزانه های وب مهم است که محتوای مربوطه را برای خزیدن در نظر بگیرند. با این حال، قرار دادن یا جذب بیشتر لینک های ورودی برای انتقال قدرت به وب سایت شما ضروری است. این باعث بهبود دید سایت می شود.

این تمرین در طول سالها از اولین اجرای آن در گوگل، تکامل یافته است - managed services it support model in Portland. تحقیقات انجام شده توسط Semalt نشان داد که 24 درصد از متخصصان جستجوگرها معتقدند که پیوندها "تا حدودی مهم" هستند، در حالی که 72٪ فکر می کنند که پیوند ساختمان عامل مهم رتبه بندی است. بنا بر این، لینک ها مهمترین عوامل تأیید و اعتماد برای گوگل هستند.

برای به حداکثر رساندن ساختمان لینک به عنوان بخش قابل توجهی از استراتژی جستجوگرها، شما باید روند پیوند بهترین شیوه ها و تغییرات احتمالی آنها را درک کنید. مایکل براون، متخصص برجسته خدمات دیجیتال Semalt ، می بیند که جنبه های کلیدی ساختمان پیوند و تبدیل آنها ممکن است.

تکامل ساختمان لینک

Google شروع به استفاده از PageRank کرد زیرا در ابتدا الگوریتم را هدایت کرد..با این حال، عوامل رتبه بندی همچنان به شدت نوسان در طول سال ها در حالی که مبانی PageRank بدون تغییر باقی ماند. چند سال اول گوگل توسط اسپم ها مورد استفاده قرار گرفتند که از نرم افزار خودکار استفاده می کردند. این شرکت شروع به مبارزه با چنین تاکتیک کرد. در سال 2012، به روز رسانی Pengium را مجبور به گوگل ایستادن در مورد کیفیت لینک ها و جریمه لینک های نامناسب است.

این تحولات منجر به دوره ای از "ساخت پیوند طبیعی" شد. در این راستا، تاکتیک های ساخت لینک به سمت جذب پیوندها با محتوای نمونه و ارسال مقالات با کیفیت بالا در نشریات تکامل یافت. بنابراین، این مقاله بر اساس شاخص های گوگل و تجارب گذشته برای توضیح تکامل ساختمان لینک است.

عوامل بیرونی

آیا ممکن است گوگل به صراحت توان لینک ها را تضعیف کند؟ در عوض، من فکر می کنم گوگل قدرت سایر عناصر محیطی را بر روی یک صفحه و مجوز دامنه افزایش می دهد. دو عامل مهم، بررسی ها و سیگنال های اجتماعی هستند.

برای شروع، کیفیت و کمیت بررسی کسب و کار شما در سیستم عامل ها مانند TripAdvisor و Yelp تأثیر قابل توجهی بر رتبه بندی شما دارد. قدرت بررسی های مصرف کننده در آینده به بیش از وب سایت های بررسی شده توسط شخص ثالث و معرفی شاخص های زبانی برای ارزیابی کیفیت بررسی ها گسترش خواهد یافت. سرانجام، می توانیم شاهد تعاملات و اشاره هایی در مورد رسانه های اجتماعی باشیم که به عنوان یک مرجع برند اندازه گیری عمل می کند. در حال حاضر، سیگنال های اجتماعی تاثیر کمی بر روی رتبه صفحه دارند.

بازبینی PageRank

در نهایت، در دهه آینده، Google ممکن است PageRank را از بین ببرد با اینکه وب شروع به پذیرش یک فرم جدید میکند. کارشناسان SEO معتقدند که این امر بعید به نظر می رسد که گوگل این روند را دنبال کند. با این حال، همانطور که همه ما می دانیم، برنامه های تلفن همراه، سایت های سنتی را تهدید می کنند. بنابراین، آینده ای نیست که تصور می شود که جستجوی آنلاین به طور کامل بازنویسی شود، غیرقابل تصور نیست.

November 27, 2017
Semalt: چگونه ساختمان لینک در دهه آینده تغییر خواهد کرد
Reply