Back to Question Center
0

Semalt: چگونه تاثیر بازاریابی ایمیل بر نتایج جستجوگر شما

1 answers:

کارشناسان دیجیتال اغلب از بازاریابی ایمیل به عنوان روش نفوذ استفاده می کنندموتور جستجوگر رتبه بندی وب سایت به طور غیر مستقیم. اگر در نگاه اول همبستگی دشوار باشد، انجام بازاریابی ایمیلکمپین ها کمک می کند تا:

  • اثر تماس به عمل به روش های مختلف،
  • جمع آوری اطلاعات ارزشمند شرکت از طریق نظرات در بخش وبلاگ
  • ایمیل می تواند یک شرکت را تحت تاثیر قرار دادن نام تجاری خود از طریق اشتراک پست ها
  • ایمیل می تواند مردم را از طریق سایر کانال های رسانه های اجتماعی جذب کند.

بنابراین، جستجوگرها و ایمیل به طور مستقیم متصل نیستند. موتورهای جستجوبه فهرست افرادی که نمیتوانند در یک زمان خاص هدف قرار گیرند، خزنده نباشند. با این حال، مخاطبان خود را به طور فعال از طریق ایمیل فعال کنیدیک روش اثبات شده است که می تواند ترافیک با کیفیت را به وب سایت شما به صورت نمونه ای ضبط کند. آرتم عبگاریان، مدیر موفقیت مشتری Semalt توضیح می دهد که چگونه اثرات بازاریابی ایمیل SEO - data backup sites in Portland.

مشارکت فعال مخاطبان

محتوای دیجیتالی در ایمیل هایی مانند کلمات کلیدی نداردهر گونه تاثیر در رتبه بندی جستجوگرها. با این حال، به درستی راه اندازی کمپین های ایمیل جذب بهترین منابع حمایت از یک کلمه کلیدی خاص استتراکم جستجو در موتورهای جستجو را افزایش می دهد. ایمیل ها همچنین اظهارنظر و اشتراک گذاری را تشویق می کنند. به عنوان مثال، یک پست وبلاگ عالی خواهد بودنظر در پایین دریافت کنید به اشتراک گذاری نیز برای چنین پست در پلت فرم های آنلاین مختلف مانند رسانه های اجتماعی اتفاق می افتد. در نتیجه،تعدادی از دیدگاه های این مقاله افزایش لینک های لازم برای بهبود رتبه بندی جستجوگرها را بهبود می بخشد..برخی از فعالیت های تماس به عملیکی می تواند با لیست ایمیل انجام دهد ممکن است شامل:

  • از خواندن خواسته ها در پایین وبلاگ در مورد چگونگی پست به آنها کمک می کند،
  • تشویق تماشاگران برای به اشتراک گذاشتن یک پروژه خیریه برای انتشار یک دلیل خوب، و
  • افزایش بازاریابی ویروسی از طریق کانال های رسانه های اجتماعی مانند توییتر یا فیس بوک.

خوراک RSS یا مصرف منظم محتوا

ایجاد یک مخاطب با کلیک بر روی لینک به وب سایت شما می تواند یک باشدوظیفه آسان با این حال، ساختن همان مخاطبان به محتوای شما متصل می شود ممکن است یک چالش باشد. این تفاوت به این دلیل است که باید یکی باشدمنحصر به فرد در شیوه خاص و نوع محتوا. یک مخاطب باید محتوای را جستجو کند و آن را حتی قبل از اطلاعیه نیز بخواندبه همان. به عنوان مثال، می توان:

  • اطمینان حاصل کنید که مردم می دانند که می توانند از طریق خوراک RSS به روز شوند
  • گزینه ای را برای اشتراک نامه های ایمیل های اطلاعیه ها در مورد برخی از موارد خاص را ارائه دهید، و
  • به افراد اجازه اشتراک در نهادهای رسانه های اجتماعی مانند اشتراک ویدئوهای کانال یوتیوب خود

کانال های رسانه های اجتماعی برای دسترسی به مطالب شما یک استکلید عالی برای ایجاد بازدیدکنندگان در روزنامه ها به روز می شوند.

بازخوانی محتوای خبرنامه

داده های جمع آوری شده از ایمیل ها را می توان به عنوان محتوا برای بازپرداختوبلاگ. افراد با استفاده از محتوای این خبرنامه، با نوشتن نحوه چگونگی آن به آنها کمک می کنند. به عنوان مثال، خبرنامه های طولانی می توانند وبلاگ شوندپست هایی که می توانند برای نظرات بیشتر جذاب باشند. خبرنامه کوتاه می تواند شانس به اشتراک گذاری از طریق رسانه های اجتماعی را افزایش رتبه بندی جستجوگرها.این وضعیت به افرادی که در RSS شما مشترک نیستند، خواندن محتوای شما را می دهد.

بر اساس عوامل ذکر شده در بالا، مشتریان Semalt ثابت کرده اند که ایمیل ها می توانند رتبه بندی های SEO را ارتقا دهند. از طریق جذب مخاطب، محتوای مجله ی خبرنامه و از جمله خوراک RSSاتوماسیون اطلاع رسانی، نتایج روش های بهینه سازی موتور جستجو پرداخت خواهد شد. برای هر وبلاگ نویس که مایل به ترافیک خوب است،ایجاد یک لیست ایمیل خوب می تواند یک سرمایه گذاری ارزشمند باشد.

November 27, 2017
Semalt: چگونه تاثیر بازاریابی ایمیل بر نتایج جستجوگر شما
Reply