Back to Question Center
0

Semalt Presents 7 استراتژی های جستجوگرها برای ارائه دهندگان مراقبت های پزشکی

1 answers:

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) تضمین می کند که سایت شما می تواند زمانی یافت شودیک فرد یک پرس و جو را در موتور جستجو ایجاد می کند. به عنوان مثال، اگر یک کاربر وب به دنبال یک پدیاستر در محل بوستون، و در آنجا باشددر این منطقه پدیده های زیادی وجود دارد، بدیهی است که شما می خواهید عمل خود را به عنوان اولین گزینه در نتایج جستجو ظاهر شوید.

مدیر موفقیت مشتری Semalt ،جیسون آدلر هفت ترفند و استراتژی پیاده سازی جستجوگرها را به شما ارائه می دهد تا سازمان خود را در حوزه رقابت در بخش مراقبت های بهداشتی و درمان قرار دهدبه شما در رتبه بندی بالای نتایج جستجو کمک می کند.

1. کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید

فهرستی جامع از کلمات را که شما فکر می کنید افراد تایپ می کنند را ایجاد کنیدهنگام جستجو برای مرکز مراقبت های پزشکی و خدمات. پس از جمع آوری لیستی از کلمات جستجو، اثربخشی آنها را با استفاده از آنها ارزیابی کنیدبرنامه ریز کلید واژه گوگل تست خواهد شد که عبارات ترافیکی جستجو قابل توجهی در هر ماه، اما با رقابت کم استاز سایت های دیگر - make your own watermark online free.

2. تعریف متا داده های شما: شرح متناوب و برچسب های عنوان

کلمات کلیدی یکپارچه با مداخله SEO شما باید در فراداده وجود داشته باشداز هر صفحه و در سراسر محتوای اصلی سایت شما. متادیتا دارای متا تگهای HTML بین سر و روی باز استبرچسب ها در cypher HTML از یک فایل. داده های متا کمک می کند موتور جستجو برای شناسایی آنچه در مورد صفحه در مورد در حالی که برچسب عنوان درک استبه عنوان عنوان صفحه.

3..ایجاد محتوای اسرارآمیز

محتوای مطمئن را برای سایت خود از طرف مرکز مراقبت پزشکی خود ایجاد کنید تا اطمینان حاصل شودکه آن را بیرون می کشد و به شما یک رقیب رقابتی آنلاین می دهد. با استفاده از بازاریابی محتوای با کیفیت می توانید مخاطبان خود را مطلع کنیدبرای نشان دادن تخصص و ارزش شما و در نهایت، رتبه بندی را در موتور جستجو بدست آورید.

4. اطمینان حاصل کنید که یک نقشه سایت در وب سایت شما

ایجاد یک نقشه سایت ساده شده اغلب یک فریبکاری غیرمستقیم از ادغام شما استسایت با موتورهای جستجو این نقشه بینشی برای یاهو، بینگ و حتی گوگل را در مورد نحوه پیکربندی و اتصال سایت شما به شما می دهد.

5. جستجوی متفاوتی از Verticals جستجو

اکثر کارشناسان مراقبت های بهداشتی از دست دادن شانس برای رتبه بندی بالاتر با استفاده از نمایش اسلاید هستند،فیلم ها، تصاویر و دیگر اشکال تعاملی. وب سایت خود را با محتوای بهینه سازی شده پر کنید و از استفاده از اشکال مختلف بهره مند شویدجستجو عمودی

6. تبلیغات تبلیغات محلی

بیش از نیمی از جستجوها از طریق استفاده از دستگاه های تلفن همراه اجرا می شود. محلیجستجو یک کلید عمودی برای یک سازمان مراقبت های پزشکی است زیرا بیماران قبل از آنها از محل فیزیکی این مراکز بازدید می کننداز خدمات خود استفاده کنید.

7. استفاده از سایت های اجتماعی برای تقویت رتبه بندی

رسانه های اجتماعی ترافیک را به سایت شما هدایت می کنند و دو طرفه را تسهیل می کنندتعاملات بین فرد معمولی و یک سازمان. سایت های اجتماعی بر روی جستجوگرها در رابطه با لینک تاثیر می گذاردایجاد و تعامل محتوا.

هنوز اهمیت جستجوگرها را در حرفه خود تردید می کنید؟ در حال حاضر بیش از 55 درصد استاز بزرگسالان در آمریکا خود گوشی های هوشمند خود را نشان می دهد، که نشان می دهد که مهم است که در رتبه بندی نتایج جستجو که بالقوه بیماران ممکن است توسطبه دنبال دستگاه های خود و همچنین از کامپیوتر های رومیزی است. پیاده سازی روش های ذکر شده در بالا، شما به صورت آنلاین افزایش خواهید یافتحضور عمل شما و رسیدن به مشتریان جدید.

November 27, 2017
Semalt Presents 7 استراتژی های جستجوگرها برای ارائه دهندگان مراقبت های پزشکی
Reply