Back to Question Center
0

Semalt: چرا محتوای و کلمات کلیدی در طراحی وب مهم هستند؟

1 answers:
یک وبسایت که محتوای مناسب را ندارد و به خوبی طراحی نشده است، هیچ ترافیکی را دریافت نخواهد کرد، به این معنی که به سازمان کمک نمی کند تاثیر آنلاین داشته باشد.همچنین به دلیل عدم وجود محتوای مرتبط، موتورهای جستجو نیز از این طریق دور می شوند. کلمات کلیدی و محتوا نقش مهمی را در ارتقا رتبه بندی وب سایت شما ایفا می کنند.

ایوان کنووالف از Semalt در زیر دلایل بحث شده، سازمان باید از محتوای و کلمات کلیدی آگاه باشد

1. اطلاع رسانی از مشتریان بالقوه خود

وظیفه هر کسب و کار آموزش مشتریان خود در محصولات یا خدمات خود است. شما می توانید یک محصول را به خریداران تحویل دهید و انتظار داشته باشید که آنها را به سادگی پیروی و خرید کنید. حتی در روزهای قدیم که اطلاعات سخت بود، شرکت ها قبل از فروش محصول به آموزش توده ها پرداختند.
به همین دلیل است که شما باید محتوای مناسب در مورد محصولات خود را برای خریداران داشته باشید. علاوه بر این، خریداران به اطلاعات بیشتری در مورد صنعت و بازار به طور کلی نیاز دارند تا تصمیمات آگاهانه بگیرند. طراحی وب که همه این موارد را در نظر بگیرد مطمئن است که توده ها را جذب کند.

2. تا زمانی که اطلاعات

افراد به طور کلی به یک وبسایت یا حتی شخصی برای آن اعتقاد دارند که نشان می دهد آنها می توانند اعتماد داشته باشند تا بدانند که در مورد آنها صحبت می شود. اگر وب سایت شما توسط کاربران اینترنت دیده می شود که به عنوان یک منبع اطلاعاتی ایده آل باشد، مردم بیشتر و بیشتر ادامه خواهند یافت. بیشتر مردم چه فکر می کنند که تنها جایی که آنها می توانند اطلاعات خوب محصول را دریافت کنند سایت شماست. با داشتن این حقایق ذاتی در فرآیند طراحی وب، شما شانس خوبی برای جابجایی بازار به طرف شما دارید.

3. رتبه بندی موتور جستجو بهبود می یابد


هر وب سایت با چشم انداز یا ایده گرفتن آن در بالای صفحات موتور جستجو ایجاد شد. با داشتن محتوای مناسب و قرار دادن کلمات کلیدی در مکان های مناسب، وب سایت شما فرصتی عالی برای دیدن بسیاری از افراد است. دلیل اصلی این امر این است که موتورهای جستجو آن را به شدت در صفحات جستجو نشان می دهند.

4. وب سایت شما لینک های بیشتری را دریافت می کند

شما می دانید که ساختمان لینک چیست، اما ممکن است لازم باشد بدانید چقدر مهم است که به وب سایت شما بستگی دارد. وب سایت هایی که اطلاعات ارزشمندی دارند و کلمات کلیدی مناسب قرار دارند، وب سایت ها و وبلاگ های بیشتری می خواهند با آنها ارتباط برقرار کنند. به این ترتیب، چنین وب سایت، کلیک های بیشتری از آنچه که محتوای با کیفیت بالا را ندارد، بیشتر می شود Source .

November 27, 2017