Back to Question Center
0

Semalt: چرا محتوای تازه برای وب سایت شما و جستجوگرها اهمیت دارد

1 answers:

در واقع، موتورهای جستجو تأثیر بسیار زیادی بر وب سایت ها دارندساخته شده است. بیشتر موتورهای جستجو بر کیفیت محتوای تأکید می کنندو به روز رسانی دوره. بنابراین، باقی می ماند، شما باید مطالب خود را به روز رسانی کنیدمکررا - no deposit slots bonus. جولیا ورانوا، مدیر موفقیت مشتری Semalt خدمات دیجیتال،توضیح می دهد که چرا محتوای تازه عامل کلیدی موفقیت وب سایت شماست.

1. موتورهای جستجو به طور مرتب خیزش

اگر وب سایت شما به طور مرتب با مقالات جدید و صفحات وب به روز شده، سپس موتور جستجوخزنده ها این سایت را اغلب بازدید می کنند. این بدان معنی است که نمایه سازی سایت شما ادامه خواهد داشتسریعتر هنگامی که موتورهای جستجو به طور منظم سایت شما را می بینند، می توانید رتبه های بالاتر را بدست آوریداگر محتوای شما ارزشمند باشد هر زمان که محتوای جدید را به وب سایت خود اضافه کنید، موتورهای جستجوتوجه داشته باشید که و رتبه بندی سایت خود را تنظیم مجدد کنید. بنابراین، وب سایت خود را به روز کنیدبه طور مرتب به افزایش شانس گرفتن رتبه بالاتر

2. افزایش توانایی وب سایت

استراتژی کلیدی برای افزایش اعتبار وب سایت شما، ایجاد محتوای بیشتر است.محتوای با ارزش تر و به روزآوری را منتشر کنید، و مطمئنا سایت خود را به آن اضافه خواهید کردپتانسیل قدرت بیشتر..اگر شما بازنگری از سایت های قدرت در طاقچه خود را انجام دهید، شمامتوجه خواهد شد که آنها هزاران صفحه است که توسط Google نشان داده شده است. اگر شمامصمم است که به لیگ خود پیوست، سپس شما باید مطالب مربوطه را منتشر کنید. اگر شمادر مطالب نوشتاری در مورد یک موضوع خاص پیوسته است، از اعتماد به دست می آوریدمردم و موتورهای جستجو امتیاز قدرت سایت شما افزایش می یابد، همانطور که شما دریافت می کنیدبیشتر و بیشتر اعتماد کنید با داشتن فعالانه در سیستم عامل ها و انجمن های رسانه های اجتماعی، شهرت خود را بسازید.

3. مطالب بیشتر بیشتر کلمات کلیدی

هنگامی که محتوای جدید را به طور مرتب ایجاد می کنید، سایت شما کلمات کلیدی زیادی خواهد داشت. با ایجاد کلمه کلیدیمقاله های متمرکز، شما فرصت می کنید تا بیشتر بازدیدکنندگان را هدف قرار دهید. موتورهای جستجوهمچنین سایت شما را شناسایی کرده و بازدیدکنندگان بیشتری را برای شما می فرستد. حتی گوگل هم پایه نداردوزن زیادی بر تعداد کلمات کلیدی در وب سایت شما وجود دارد، اما هنوز هم برای موقعیت مهم استکلمات کلیدی در و در اطراف مقاله شما. کلید واژه ها توسط موتورهای جستجو برای نشان دادن شما استفاده می شودسایت بر اساس موضوع به یاد داشته باشید مقاله خود را با کلمات کلیدی به عنوان این عنوان نکنیدجریمه ها را به صورت موتورهای جستجو جذب می کند.

4. اطلاعرسانی خوانندگان خود را

به روز رسانی منظم مشترکین و بازدید کنندگان شما را با رویدادها و تغییرات حفظ خواهد کرددر صنعت شما محتوای تازه دارای توانایی تبدیل بازدیدکنندگان جدید به مشتریان است.با انتشار اطلاعات جدید اغلب، شما مخاطبان خود را درگیر خواهید کرد. این ارادهبه شما وفاداری طولانی مدت را از مشتریان به ارمغان بیاورد و بنابراین سایت شما در محبوبیت و رشد خواهد بودرتبه بندی بازدید کنندگان خود را با اطلاعات قانع کننده در مورد محصولات و خدمات خود ارائه دهید.بازدید کنندگان خود را در مورد مزایای محصولات خود و به همین دلیل به آنها نیاز دارید. وقتی تواطلاعات کافی برای مشتریان بالقوه ارائه کنید، به آنها کمک کنید تا انتخاب درستی را انجام دهندو به احتمال زیاد آنها محصولات خود را خریداری می کنند.

November 27, 2017