Back to Question Center
0

Semalt: چرا شما باید در بازاریابی دیجیتال محلی تمرکز کنید

1 answers:

در حال حاضر به دلیل دیجیتال سازی و مزایایی که از آن به وجود می آید، سنتی استکسب و کار شروع به درک کنند که اگر بازاریابی دیجیتال را پذیرفتند، بیشتر سود خواهند برد.

"سال موبایل" چندین سال است که از دنیای دیجیتال سخن گفته شده است.ذکر شده است که سال 2014 سومین متوالی سال موبایل بود. سالهای بعد، تا سال 2016، این را نیز دریافت کردموافقت نامه با LifeHack. این اشاره به ظهور تدریجی دستگاه های تلفن همراه است که در حال تبدیل شدن به غالب آن استپلت فرم مورد استفاده برای مرور وب و نه یک سال خاص.

مدیر موفقیت مشتری Semalt ،اندرو Dyhan، نگاهی به مقاصد بازاریابی دیجیتال محلی و اهمیت فعلی آن می دهد - evod vv not charging.

آمار نشان می دهد که:

 • درآمد حاصل از فروش فیس بوک در سال 2016، 26 میلیارد دلار بود. دستگاه های موبایلتا 80 درصد از آن (21.98 میلیارد دلار)
 • تا 69 درصد از تبلیغات صفحه نمایش دیجیتال برنامه ریزی شده به دستگاه های تلفن همراه
 • Instagram با بیش از 500 میلیون کاربر، به عنوان سریع ترین جامعه رو به رشد به حساب می آیدشبکه و به راحتی با بازاریابی فیسبوک ادغام می شود.

جمع آوری داده ها از Thrive Analytics، پست الکترونیک مارکت، کسب و کارهای کوچک و متوسطدر ایالات متحده آمریکا قصد دارد بیشتر در تبلیغات با تأکید بیشتری بر تلفن های همراه در سال 2017 صرف کند. دلیل این تصمیم این است که بیشترمردم به گوشی های هوشمند خود ادامه می دهند. هشتاد درصد از کاربران اینترنت در ایالات متحده دارای یک گوشی هوشمند هستند که بر اساس نتایج آن استComScore برخی از دلایل اینکه گوشی های هوشمند همچنان در حال گسترش هستند، این است که اپل سری C را برای آیفون تولید می کند،آندروید دارای گوشی های با وضوح پایین است که اکثر وسایل نقلیه آن را تحویل می دهند و یک بازار قوی گوشی های هوشمند است.

برخی از فرصت های کسب و کار برای بهره گیری عبارتند از:

 • تبلیغات Google AdWords و Facebook برای اهداف محلی
 • SnapChat فیلتر برای هدف کاربران در یک مکان خاص است..
 • تبلیغات تبلیغاتی در قرار دادن کسب و کار در پروفایل های رقیب در Yelp کمک می کند.
 • رشد و محبوبیت اینستاگرام.

کسب و کارهای سنتی باید از قطار دیجیتال استفاده کنند. در غیر این صورت،بازیکنان برتر قطعا آنها را بیرون خواهند برد.

آمازون

هنگامی که مردم در مورد کسب و کار و بازاریابی صحبت می کنند، پلت فرم آمازون همیشه تبدیل می شوددر مکالمات خود بیش از 80 میلیون کاربر به کسب و کار اصلی آمازون مشترک هستند. هزینه اشتراک سالانه برای آمازون به مقدار8 میلیارد دلار، حسابداری برای هزینه نخستین عضو نیست.

آمازون در رده کسب و کار های بزرگ قرار می گیرد. سوال این است که آیا یککسب و کار کوچک یا محلی می تواند با چنین شرکت های بزرگی رقابت کند. این بسیار امکان پذیر است، اما از بازاریابان خود نیازمند کار زیاد است.

چه تبلیغات دیجیتال کوچک و محلی باید انجام دهد

چهار حوزه وجود دارد که کسب و کارها باید در مورد اینکه آیا آنها برای زنده ماندن باید به دنبال داشته باشند، وجود دارددنیای دیجیتال آنها ممکن است برای همه کسب و کار کار نکند، اما آنها به عنوان نقطه شروع عالی عالی عمل می کنند:

 • 1. تبلیغات مبتنی بر مکان با استفاده از فیس بوک یا Instagram.
 • 2. استفاده از راه اندازی های جدید که به سفارش مشتریان کمک می کنند و خرید آنلاین را انجام می دهندبه عنوان Seamless، Instacart، خاویار، و Postmates.
 • 3. ارائه بهترین تجربه در فروشگاه و یا مکان هایی که مشتریان را ارائه می دهندبا خرید مناسب.
 • 4. کانال های تجارت الکترونیک ساخته شده است. با این کار، باید ابزارهایی ماننددوباره هدف قرار دادن از طریق رسانه های اجتماعی (فیس بوک) برای افزایش فروش.

نتیجه گیری

به دلیل رقابت سخت، کسب و کارهای کوچک آسان نیست. خوشبختانه،بینش های سمالات بر برخی چیزهایی که می توانند انجام دهند تا باقی بمانند و رشد کنند، روشن می شود.

November 27, 2017