Back to Question Center
0

Semalt Study: SEO به عنوان یک استراتژی بازاریابی مجتمع دیجیتال

1 answers:

کسب و کارهای آنلاین نیاز به حضور در اینترنت دارند. در غیر این صورت، مشتریان خواهند بودوب سایت خود را تنها با اشتباه یا کنجکاوی کامل ببینید. نامی که توسط یک فروشگاه، لوگو و محصولات آن استفاده می شود اطلاعاتی را فراهم می کند که می تواند مربوط باشدبرای مشتریان برای شناسایی. اطلاعات مشابهی است که در مورد قرار دادن اطلاعاتی که حضور وب را ایجاد می کند اساسی استکسب و کار. وب سایت های بهینه شده اطلاعاتی دارند که آسان انتخاب می شوند و بسیاری از مشتریان می توانند آنها را با تلاش کمتری پیدا کنند.

اینترنت بیش از 13 میلیارد جستجو ماهانه را تجربه می کند. تاسیسبهینه سازی موتور جستجو (SEO) که اساسا یک وب سایت است که آسان است به عنوان یک استراتژی بازاریابی کلیدی دیجیتال برای آنلاین عمل می کندکسب و کار.

از طریق جستجوگرها، کسب و کار می تواند مشتریان خود را به وب سایت خود هدایت کند تا چیزی پیدا کندسایت برای آنها وجود دارد با افزایش درآمد شرکت. این می تواند زمانی حاصل شود که شرکت یک رتبه بالاتر را در رتبه ثابت قرار دهدصفحه نتایج موتور جستجو. تبلیغات رایگان و Pay Per Click یکی از بهترین روش های توصیه شده می باشد.

اندرو Dyhan، مدیر موفقیت مشتری Semalt خدمات دیجیتال، عناصر حیاتی استراتژی بازاریابی یکپارچه را فراهم می کند که هر کسب و کار آنلاین نیاز دارد.

چگونه SEO کار می کند

SEO از موتورهای جستجو استفاده می کند که هدف آن خزیدن، اسکن، ذخیره شاخص ها استو با استفاده از الگوریتم های بازیافت، به صورت زیر است.

1. تراکم کلید واژه:

تکرار کلمه کلیدی مرتبط بودن صفحه وب خاص را افزایش می دهد.

2..متا برچسب ها:

موتورهای جستجو از ابرداده های سند HTML به عنوان متا تگ های آن استفاده می کنندمحبت را ارزیابی کنید

3. محتوای وب سایت:

محتوای با کیفیت که از کلمات کلیدی مرتبط استفاده می کند، افراد بیشتری را جذب می کند و آنها را به سایت هدایت می کند.

4. لینک های ورودی:

لینک های hyperlinks در سایر وب سایت های مراجعه کننده به وب سایت رتبه بندی بالاتر ازسایت برای ترافیک بیشتر.

اطلاعات مربوط به نمایه سازی، خزیدن، الگوریتم های موتور جستجو و بازیابی ارائه یکدرک روشنی از مکانیزم جستجوگرها.

خزنده

خزنده ها یا عنکبوت ها نرم افزاری هستند که وب را به طور سیستماتیک برای نشان دادن به وب مرور می کندانتخاب سریعتر و کارآمدتر از اطلاعات بعد از طریق موتورهای جستجو. خزنده برای به روز رسانی در مورد اینترنت بررسی نمی کندمحتوای روزانه، اما خاطرات و فهرستی را در مکانهای جستجو، دانلود و بازدید شده برای پردازش سریعتر توسط موتورهای جستجو نگه می دارد.

نمایه سازی

عنکبوت ایجاد یک پایگاه داده از صفحات محتوای خزنده است. شاخص هایی که هستنداساسا پایگاه های داده اطلاعاتی در مورد وب سایت ها و صفحات وب را که توسط موتور جستجو مورد بازدید قرار می گیرند، ارائه می دهند. بازيابي مطالب يکشاخص از طریق کلمات کلیدی و رشته های مرتبط است. جستجوگر باید صحیح باشد اگر موتور جستجو وب سایت را درک کند.

الگوریتم های موتور جستجو

الگوریتم های موتور جستجو شامل مجموعه ای از فرمول های منحصر به فرد و قوانین است که تعریف می کنندارتباط یک صفحه وب آنها توانایی شناسایی صفحه اصلی را دارند یا اگر محتوای وب به عنوان کاربر مورد نیاز مفید باشد.

بازیابی

مرحله نهایی فرایند جستجو از صفحه وب تحت وب SEO یک فرآیند پیچیده استشامل درک محتوای جستجو شده و مطابقت آن با شاخص ها و سرورهای مرتبط است. در پایان، موتور جستجو بازیابی می شودلیستی از اسناد مطابق با کلمات کلیدی و رشته مورد استفاده.

استفاده از جستجوگرها، در نتیجه، دسترسی به اطلاعات خاص را تسهیل می کندوب سایت در بالای جستجو برای بازیابی آسان توسط یک موتور جستجو. استراتژی بازاریابی جستجوگرها بسیار مقرون به صرفه استدیدگاه کسب و کار تجارت الکترونیک با دستکاری محتوای صفحات وب برای موتورهای جستجو Source .

November 27, 2017