Back to Question Center
0

Semalt تفاوت بین SEO و SMM را نشان می دهد

1 answers:

اکثر بازرگانان در بازاریابی آنلاین آرزوی موفقیت دارند. با این حال، برای موفقیت دربازاریابی آنلاین، نیاز به برخی تکنیک های دوران دیجیتال مانند SEO و SMM است. این دو تکنیک ممکن است به یک کارآفرین مشابه باشدکسی که با زمینه بازاریابی دیجیتال آشنا نیست به عنوان مثال، جستجوگرها ممکن است جستجو کلمات کلیدی را در حالی که رسانه های اجتماعی را شامل می شودبازاریابی شامل تبلیغات پرداخت می شود. دو تاکتیک می تواند برای اکثر کسب و کارهای آنلاین سودمند باشد، به خصوص اگر یکی از تفاوت ها را می داند - ladder back chairs wholesale.

جیسون آدلر، مدیر موفق مشتری Semalt خدمات دیجیتال، برخی از نکات کلیدی را ارائه می دهد که می توانند SEO را از SMM تقسیم کنند:

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO).

اینها تاکتیکهایی هستند که در توسعه وب نقش دارند که هدف آنها افزایش دید استوب سایت شما در موتورهای جستجو، به ویژه هنگامی که یک کلید در یک پرس و جو جستجو. SEO بسیاری از عوامل سایت و خارج از سایت را به دست می آوردترافیک موتورهای جستجو برای یک بازاریاب دیجیتال هدف هر کمپین موفقیتآمیز جستجوگرها، به دست آوردن نقطه مطلوب در رتبه بندی استاز نتایج موتور جستجو برای یک مجموعه داده شده از کلمات کلیدی. این مهم است زیرا شما می توانید رقیب خود را شکست دهید، ترافیک با کیفیت جدید دریافت کنیدو مهمتر از همه، تبدیل را افزایش دهید. SEO شامل استفاده از استراتژی هایی مانند:

  • کلمات کلیدی جستجو
  • طراحی وب سایت
  • ساخت محتوا
  • پیوند
  • اتوماسیون ابزار

بازاریابی موتور جستجوگر (SEM) روش دیگری برای بازاریابی آنلاین است.SEM فهرست حمایت شده است. این شامل قرار دادن تبلیغات هدفمند در صفحات نتیجه جستجوی آلی کاربر است..این روش شامل می شودمناقصه افراد خاصی که در جمعیت خاصی قرار دارند، تبلیغات شما را برای یک دوره مشخص مشاهده خواهند کرد. این روش به طور گسترده ای به دلیل یکپارچه سازی آن استفاده می شودخودکار پرداخت به کلیک کنید.

بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM).

در حالی که SEO از طریق موتورهای جستجو ترافیک را جمع آوری می کند، SMM یک دیجیتال دیگر استتاکتیک بازاریابی SMM به شدت از رسانه های اجتماعی به عنوان معیاری برای دریافت مشتریان آنلاین استفاده می کند. رسانه های اجتماعی اجتماعی اجتماعی برجسته هستندسایت های شبکه مانند فیس بوک، توییتر، وبلاگ Tumblr، Pinterest و LinkedIn. بازاریابان در این زمینه آگاهی از مارک ها را افزایش می دهندایمیل ها، پیوندها را به دست آورید و حاشیه سود خود را با استفاده از راه های متعدد موجود برای رسانه های اجتماعی افزایش دهید. به عنوان مثال، فیس بوک دارای یکاستراتژی تبلیغات پرداخت می شود. این تبلیغات یک جمعیت شناسی خاص را که به درستی توسط شما تنظیم شده است، هدف قرار می دهد. دیگر بازاریابی آنلاینکانال ها در رسانه های اجتماعی عبارتند از:

  • توییتر تبلیغات
  • فیلم هایی مانند یوتیوب یا ویمیو
  • LinkedIn در زیر
  • به اشتراک گذاری تصویر مانند در Instagram و Pinterest.

به طور سنتی، هر دو SEO و SMM هدف به دست آوردن مشتریان برای یک وب سایت است. با وجودتفاوت، آنها همچنین آگاهی از نام تجاری را به مصرف کنندگان بالقوه افزایش می دهد. از سوی دیگر تبدیل یک بازدید کننده به یکمشتری به طور کامل به آنها وابسته نیست. عوامل دیگر مانند طراحی وب به اجرا در می آیند.

نتیجه گیری

شرکت هایی که مایل به موفقیت آنلاین هستند نیاز به بازاریابی دیجیتال دارند، با این حال،شرایطی مانند بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM) ممکن است گیج کننده باشد. هر دو SEO و SMM بازاریابی دیجیتال هستندتکنیک. به طور عمده، آنها با هدف افزایش دید و بازدید از برند و مهمتر از همه، گرفتن آنلاین مشتریان جدید. با این حال، این دو هستنددر راه کار آنها متفاوت است. به عنوان مثال، جستجوگرها شامل افزایش دید در موتورهای جستجو بزرگ می شوند، در حالی که SMM به معنای افزایش استآگاهی از نام تجاری با استفاده از رسانه های اجتماعی. از طریق درک تفاوت هایشان، هر دو تاکتیک ضروری هستند و می توانند مزایای بلندمدت را به ارمغان بیاورندهنگامی که به درستی انجام می شود، به یک کسب و کار.

November 27, 2017