Back to Question Center
0

Semalt توضیح دهنده عواملي است که بايد هنگام جستجو براي نام دامنه مناسب مورد توجه قرار گيرد

1 answers:

هنگامی که شما فکر می کنید ایجاد حضور آنلاین، اولین چیزی که شما بایدانجام ثبت دامنه شما است. انتخاب نام دامنه مهم است زیرا آن را خواهد داشتیا شما را موفق می کند یا در معرض خطر شما شکست می خورد. نام دامنه شما را به صورت آنلاین تضمین می کندحضور، ایجاد وب سایت شما قابل مشاهده است به دنبال نام دامنه مناسببررسی برخی از عوامل، که Semalt کارشناس ارشد خدمات دیجیتال، جولیا Vashneva، توصیه می کند که شما را در نظر.

شهرت شرکت

یافتن یک شرکت معتبر مهم است - cheap fedora hat mens. اغلب برخی از این شرکت ها تبلیغات خود را شروع می کنندخدمات بیش از حد، و بعد، همکاری با آنها خجالت می کشد. از سوی دیگر،شرکت های دیگر قیمت ها را بالا می برند اما خدمات کیفی ارائه نمی دهند. یک بررسی پس زمینه را انجام دهیددر شرکتی که دوست دارید با آن کار کنید، حقیقت را بدانید.

نام دامنه

هنگامی که شما در حال ثبت نام نام دامنه هستید، انتخاب نام را انتخاب کنیدگاهی اوقات می تواند یک چالش باشد. آنچه شما باید در نظر بگیرید این است که نام باید باشدآسان بودن برای یادآوری و ارتباط نزدیک با کار که وب سایت شما باشدباید انجام شود علاوه بر این، آن را نیز باید یک نام با یک عبارت است که آسان برای جستجو است.

کپی رایت نام دامنه

اطمینان حاصل کنید که نام دامنه ای که انتخاب می کنید توسط شخص دیگری به عنوان این حق کپی رایت نمی شودممکن است عوارض قانونی شما را به ارمغان بیاورد خوب است که اطمینان حاصل شود که شرکتی که شما هستیدبرای ثبت نام دامنه خود انتخاب کردید، خط مشی کاربری نام دامنه را به روشنی توضیح دهیدآنها ارائه می دهند. انتخاب مناسب پسوند را برای استفاده از آن در نام دامنه خود، به عنوان مثال، انتخاب کنید.این می تواند .com .net .org و خیلی بیشتر، به اهداف وب سایت بستگی دارد.

انتخاب کلمات کلیدی

انتخاب کلمات کلیدی مرتبط جنبه مهمی است که باید در نظر گرفت که شما انتخاب می کنیدنام دامنه موتورهای جستجو به نظر می رسد به نام دامنه با غنی از کلمات کلیدی است. در این مورد، شماباید سعی کنید و از کلمه کلیدی یا عبارت اولیه ای که می خواهید وب سایت خود را بهینه سازی کنید استفاده کنیدو سعی کنید آن را در اطراف نام دامنه انجام دهید.

ثبت نام وب سایت

همچنین باید سعی نکنید نام دامنه خود را با میزبان وب خود ثبت کنید. زیراهنگامی که شما تصمیم می گیرید که راه را با میزبان خود بگذارید (که رایج است)، به عنوان یک سردرد به حرکت در می آیددامنه شما نیز در این مورد، اگر آنها را تقسیم کنید، خوب خواهد بود.

November 27, 2017