Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد که جنبه های کلیدی استفاده از Crawlers وب سایت

1 answers:

خزنده ها سایت ها مخصوص ربات ها هستند که سایت شما را برای تمام محتواهای خالی می کندو فهرست آن را در موتورهای جستجو برای دید. در بعضی موارد، محتوا را در محتوای وب ما قرار می دهیم به گونه ای که این خزنده ها شکست می خورندبرای پیدا کردن هر گونه اطلاعاتی که توسط خزنده های وب یافت نمی شود، معمولا توسط Google نشان نمی دهد. به عنوان یک نتیجه، آن را به شما نیستعوامل رتبه بندی به رغم هدر رفتن تلاش های SEO شما. این نادیده گرفتن یک اشتباه طراحی وب سایت است که مردم هنگام تلاش برای رتبه دادن به وب سایت خود می کنند.در نتیجه، مهم است که خزنده ها را در سایت خود نصب کنید تا تنظیمات پایه و خطاها را رفع کنید، که می تواند رتبه شما را کاهش دهد - mobil nyip.

متخصص Semalt جک میلر توضیح می دهد جنبه های کلیدی استفاده از خزنده ها برای وب سایت شما.

اهمیت استفاده از خزنده ها

خزندگان می توانند به آنچه مخاطبان می بینند به شما نشان دهند. همانطور که بسیاری از کارآفرینان تنها وب سایت را ایجاد می کنندو محتوا را قرار می دهند، آنها فکر می کنند که مصرف کننده های هدف خود آن را برای اطمینان ببینید، فراموش کردن در مورد عوامل دیگر است که ممکن است غیر ممکن است.این موردی است که خزندگان وب وارد میشوند. خزندههای وب به مکانهای پنهان در وب سایت شما دسترسی دارند. آنها می توانند شما را گم کننداطلاعات محصول و همچنین اشتباهات بسیاری در سیستم مدیریت محتوای شما وجود دارد.

1. عملکرد پیگیری صفحه

یکی از جنبه های حیاتی جستجوگرها نظارت بر پیشرفت صفحات شخصی است. وبخزنده ها می توانند تجزیه و تحلیل ها و معیارهای خود را از منابع معتبر مانند Google Analytics و Google Search Console انتخاب کنند. آنها همچنین می توانند کمک کنندشما عملکرد صفحه های مختلف را پیگیری می کنید، به شما بینش ارزشمند داده می شود تا اطلاعات خود را برای بهترین عملکرد جستجوگرها ویرایش کنید..

2. رفع خطاهای فنی

یکی از عواملی که می تواند عملکرد جستجوگرهای شما را کاهش دهد مسائل مربوط به سایت شماستسرعت و پاسخ. در حال اجرای یک خزنده ساده یک کد پاسخ سخت تر برای هر URL در سایت شما را نشان می دهد. خطاها و تغییر مسیرها می توانند ثابت شوندبه سرعت با استفاده از برخی از فیلترهای خود مانند خطاهای 404 فیلتر. آنها همچنین می توانند اطلاعات مربوط به لینک های تغییر مسیر قبلی شما و موارد مختلف را به شما ارائه دهندمکان هایی که آنها اطلاعات خود را ارسال می کنند.

3. خزنده ها می توانند محتوای گم شده را پیدا کنند

خزنده ها می توانند دستورات "بدون فهرست" را شناسایی کنند. این مناطق در وب سایت هایی هستند که ربات ها هستندنمی تواند برسد با استفاده از این اطلاعات می توانید تنظیمات لازم را در ساختار مدیریت محتوای خود انجام دهید و تمام مطالب خود را فهرست کنید.دسته بندی ها و گروه ها با جعبه های فاقد لیست می توانند به روز رسانی در پایگاه داده شما دریافت کنند.

4. تشخیص و تثبیت محتوای تکراری

در برنامه های دیگر، خزنده ها می توانند محتوای تکراری پیدا کنند. این داده ها محتوا استکه در چندین لینک در موتورهای جستجو ظاهر می شود. چنین محتوایی برای جستجوگرها بد است و همیشه به کاهش اقتدار وب شما پایان می دهدصفحات خزنده ها می توانند به شما در شناسایی چنین صفحاتی کمک کنند و از طریق تغییر مسیر 301 به شما کمک می کنند.

خزنده وب سایت می تواند چیزهای مختلف پنهان در سایت خود را که ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد، شناسایی کندسایت شما به طور غیر مستقیم SEO یک فرآیند پیچیده است که نه تنها شامل ردیابی مناسب و پیگیری این اطلاعات خزنده می شود،اما به روزآوری مداوم محتوای شما. برخی از خزنده های وب شخص ثالث مانند جستجوگر عنکبوتی جادوگر قورباغه یا آنالایزر سولولت مانند خزنده موتور جستجوی معمولی عمل کند. آنها می توانند شما را با اطلاعات ارزشمند ارائه دهند، که می تواند مفید باشد در انجام تنظیمات لازممحتوای وب سایت خود را برای به دست آوردن رتبه بالاتر در نمایش داده های جستجوی طبیعی طبیعی است.

November 27, 2017