Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد چگونه بیشترین بازاریابی محتوا و ارتباطات SEO را ایجاد می کند

1 answers:

استراتژی های بهینه سازی محتوا و موتورهای جستجو محکم هستندمتصل شده و به طور مناسب ترکیب شده، آنها بهتر از PB & J هستند. این دو تاکتیک همه چیز مربوط به دادن دقیق مردم به چیزی است که آنها نیاز دارند.برای اینکه محتوای شما توسط چشم اندازها پیدا شود، شما نیاز به موتورهای جستجو دارید.

Frank Abagnale، مدیر موفقیت مشتری Semalt سرویس های دیجیتال توضیح می دهد که چگونه این دو استراتژی کار می کنند، دانش عناصر مهم یک صفحه وب را که باید باشد، به اشتراک می گذاردبهینه برای هر دو انسان و موتورهای جستجو.

گرفتن کلمات کلیدی مناسب

چرا این کار را برای موتورهای جستجو انجام می دهید: کلید واژه ها ویژگی های اصلی هستندصفحات خود را فعال کنید. کارشناسان هوشمند جستجوگرها نه تنها از دیدگاه های صنعتی که می خواهند رتبه بندی کنند بلکه همچنین کلمات و عبارات را بررسی می کنندکه بینندگان آنها ممکن است برای کشف آنها استفاده کنند. جستجوگرهای دقیق اطلاعات خود را در اطراف عبارات کلیدی سه یا چند کلمه که شامل هستند افزایش می دهندبه طور غیر مستقیم به خدمات یا محصول شما مرتبط است. این امر به طور قابل توجهی موجب کاهش رقابت و ترافیک می شود و باعث می شود که آنها بتوانند رتبه بندی کنند.

چرا شما این کار را برای مردم انجام می دهید؟ جستجوهای کلمات کلیدی دندانه ای تمایل دارندبرای تبدیل به منجر و فروش خوب. برای به دست آوردن طلای بازاریابی محتوا، شما باید چند کلمه کلیدی دلخواه را پیدا کرده و برای آنها رتبه بندی کنید.

گرفتن عنوان درست و برچسب های متا توضیحات

چرا شما این کار را برای موتورهای جستجو انجام می دهید: این توصیف ها به همان شکل نیستضروری است زیرا آنها در رتبه بندی قرار داشتند اما می توانند به صورت غیرمستقیم روی رتبه بندی شما تأثیر بگذارند. یک عنوان عالی و توضیح شماره افزایش می دهد"قابل توجه" جستجوگران که در لیست خود را انتخاب کنید از این رو به نمایندگی از کیفیت. این نتیجه را به لیست در حال حرکت به صفوف

چرا این کار را برای مردم انجام می دهید: این تنها اطلاعات استپس از جستجو در قالب یک لیست قابل مشاهده برای افراد. یک توضیح که دقیقا محتوای صفحه شما را نشان می دهد، و آن صحبت می کندبه یک انگیزه جستجوی کاربر، یک تماس برای اقدام برای مردم برای فرود در صفحه شما است. به این ترتیب، بازدید کنندگان مربوطه را جذب می کنید که آگاه هستنداز آنچه از صفحه خود انتظار دارید

با استفاده از کلمات کلیدی و تغییرات آنها در متن متنو در تگ های تصویر alt، یک بار یا دو بار دیگر در زیرنویسها

چرا این کار را برای موتورهای جستجو انجام می دهید: توجه به موتورهای جستجوبه برچسب های هدر تغییر کرده است. این کار را برای شما انجام دهید با صرفه جویی در کلمات کلیدی و از جمله تغییرات در آنها. همه چیز در مورد استفاده استکلمات مرتبط

چرا شما این کار را برای مردم انجام می دهید: مردم تمایل به اسکن دارنداز طریق آنلاین از خواندن. Sub-headers برای اسکن بسیار عالی است و می تواند افراد را به خواندن یک صفحه تبدیل کند و آن را به راحتی بخواند.

در کنار تمام موارد ذکر شده، محتوا باید جذاب باشدبرای جذب و حفظ بازدید کنندگان. اطلاعات باید آسان باشد و در غیر این صورت بی فایده است. هر دو SEO و بازاریابی محتواباید ارتباط برقرار کند، زیرا بدون محتوا که توسط انسان خوانده می شود، تکنیک های SEO به عنوان یک اسپم در نظر گرفته می شود. بنابراین ایجاد یکمحتوائی که ارزش خواندن و به اشتراک گذاری دارد، اهداف اصلی تمرکز است Source .

November 27, 2017