Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد چگونه برای ایجاد Meta توصیف که ترافیک را در تجارت الکترونیکی ایجاد کنید

1 answers:

در هر کسب و کار، ترویج ترویج یکی از راه های رسیدن به ارتفاعات جدید است. چه زمانیبهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)، متا تگ ها و توصیف ها، زمینه های ضروری برای قرار دادن کلمات کلیدی رقابتی هستند. تجارت الکترونیک متاتوصیفات کوتاه تبلیغات است.

متا تگ های HTML یک اطلاعات ارزشمند سرور را در مورد یک صفحه وب ارائه می دهند. همیشه وجود داردیک برچسب متا برای توضیحات محتوای صفحه، متا تگ برای اطلاعات کپی رایت و یک متا تگ robots.txt نگهداری کنید - خدمات نظافة. به عنوان مثال،
" ".

برچسب های متا توصیف به ویژه در بازاریابی رسانه های اجتماعی مهم هستند.هنگامی که به اشتراک گذاری صفحه بیش از حد مکرر می شود، انگیزه ای برای سلطه و ارتباط برقرار می شود. بنابراین، SMM یک روش اولیه برای کشف استمشتریان این کمک می کند تا راه اندازی اولیه برای ضرب و شتم رقبا و دادن هر فرصتی برای تسلط در نیش خود را.

نیک چایکوفسکی، مدیر موفقیت مشتری Semalt توصیف جنبه های کلیدی که باید در هنگام ایجاد متا توصیف مورد توجه قرار دهید.

هنگام استفاده از متا توصیف

برای یک مجموعه خاص از کلمات کلیدی، یک متا توصیف می تواند برای ساختن سودمند باشدبرخی از تبدیل توضیحات متا بیننده را یک تایید دیگر در مورد ارتباط محتوای خود را برای مجموعه ای از کلمات کلیدی فراهم می کند.جستجوهای جستجو، که به نظر مشابه میباشند، نیاز به توصیف متا برای شکستن کراوات دارند.

Semalt توصیه می کند کلمات کلیدی دلخواه طولانی را برای متا توصیف کند. اگر محتوایشامل بیش از سه کلمه کلیدی است، آنها را در شرح متا استفاده نکنید..موتور جستجو به راحتی می تواند اشتباه به دلیلکلمات کلیدی پر کردن، که، به نوبه خود، شما پرچم را به دست می آورید. شما باید بخشی از آن صفحه را بگیرید و از یک قطعه استفاده کنید تا ظاهر شوداطلاعات پرس و جو جستجو

نوشتن یک تجارت الکترونیک خوب شرح متا

برای بسیاری از برنامه های کاربردی، بهترین طول برای یک متا توصیف حداکثر 160 کاراکتر است.به عنوان مثال، گوگل به عنوان یک شرکت دارای یک وب سایت با یک توصیف متا، که شامل 159 کاراکتر است. این شامل حتی فضاهای شخصیت است.

هنگام ایجاد یک توصیف خوب متا، مهم است که آن را به عنوان یک صدای جیر جیر یایک پست فیس بوک توییتر دارای حداکثر 160 کاراکتر است. همچنین می توانید برخی از دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

  • استفاده از کلمات کلیدی. عبارات جستجو محتوا را نمایش می دهد که به چه چیزی می آیدکاربر جستجو می کند این ارتباط است که به برخی از عوامل که الگوریتم شما را بالا رتبه بالا می باشد.
  • استفاده از افعال. افعال به فردی می دهد که بلافاصله اقدام کند. شما می توانید استفاده کنیدیک عبارت مانند "فروشگاه گوشی در Jumia"
  • استفاده از تماس به عمل. ترکیب متا با اقداماتی مانند "فروشگاه"، "دانلود" یا "خرید" را ترکیب کنید.
  • ساخت قالب. برای توصیف یک توصیف جدید برای هر یک، بسیار دلنشین استصفحه با استفاده از قالب ها، می توانید آن را آسان کنید.

توصیفات متا به افزایش رتبه وب سایت شما از طریق روش های غیر مستقیم کمک می کند. بسیاریمردم نمی فهمند که به دست آوردن موقعیت بالا لزوما اشاره به کلیک نیست. توضیحات متا یک شخص را مشاهده یک صفحه را بهروی آن کلیک کنید این اطلاعات حاوی اطلاعات ارزشمندی است که در مورد جستجوهای جستجو برای مجموعه داده ای از کلمات کلیدی منطقی است. آنها همچنین دارای ویژگی دیگری هستندچیز عالی، توصیف گراف باز. برچسب های متا به اندازه کافی کوتاه هستند تا در پست های رسانه های اجتماعی مورد استفاده قرار گیرند. مشارکت رسانه های اجتماعی یکی از این موارد استراه های backlinks و ارتباط می تواند SEO افزایش دادن به شما بازدید کنندگان بیشتر.

November 27, 2017