Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد چرا شما باید عکس ها را برای جستجوگرها بهینه سازی کنید

1 answers:

بهینه سازی تصاویر بخش مهمی از کل سایت استاستراتژی، بنابراین شما باید بهینه سازی SEO را به طور جدی انجام دهید، به خصوص اگر محتوای بصری، هسته مبارزات بازاریابی شما باشد.این به این دلیل است که سازندگان وبسایت مانند وردپرس قالببندی تصویر خودکار را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از بهینه سازی سایت خود ارائه می دهند.

بهینه سازی تصویر باید تصاویر را در وب سایت شما پوشش دهداز جمله هدر، تصاویر برجسته و تصاویر جاسازی شده است. مدیر موفق مشتری Semalt ، ایگور Gamanenko توضیح می دهد که چرا تصویربهینه سازی برای عملکرد شما مهم است.

جستجوی تصویر

هنگامی که تصاویر خود را با قالب بندی مناسب بهینه سازی کنیدو عبارات، آنها را برای یک جستجوی تصویر مرتبط در موتور جستجو نشان می دهد. اگر تصاویر شما در تصاویر Google ذکر شده استجستجو می کند، ترافیک بیشتری خواهید یافت و دیدگاه نام تجاری خود را بهبود می بخشد. هنگامی که شما تمام تصاویر خود را بهینه سازی و ایجاد با کیفیت بالامحتوا، شما شاهد رشد قابل ملاحظه ای از ترافیک خواهید بود

سرعت سایت

اگر تصاویر خود را با وضوح بالا در وب سایت خود بارگذاری کنید،آن را کند کند و کاربران باید منتظر بمانند تا به محتوای اصلی سایت شما دسترسی پیدا کنند. سرعت سایت کم به معنای تجربه کاربری بد برای شماستبازدید کننده به خصوص اگر مرورگر کاربر فایل های تصویر را دانلود می کند.

مشکلات در حال بارگذاری

مسائل مربوط به بارگذاری تصویر رایج است حتی زمانی که مشکلهیچ ارتباطی با سرور شما ندارد. در چنین سناریویی، بازدید کننده سایت مقاله را خواند، اما هیچ تصویری را مشاهده نخواهد کرد، فقط کمی خالی استنقاطی که عکس ها قرار است قرار بگیرند. هنگامی که عکس های خود را با اضافه کردن متن آل متن به آنها بهینه سازی می کنید، ممکن است بازدیدکنندگان سایت شما آن را ببینندتصاویر، اما می تواند آنچه که عکس نشان می دهد پس از یک مشکل بارگذاری تصویر می توانید بخوانید.

چگونه بهینه سازی عکس های سایت شما

فشرده سازی

عنوان

هنگام استفاده از عکس های رایگان از وب و یا سهام عکاسی،شما باید عناوین فنی مرتبط با آنها را مانند اعداد و حروف رشته طولانی تغییر دهید، به آنها توصیف دقیق دقیق بدهیداز آنچه آنها نمایندگی می کنند. شما همچنین می توانید برخی از کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما را در صورت لزوم با آنچه در عکس است

برچسب های راه اندازی

همیشه تگ های alt که توصیف آنچه که هستند را شامل می شوددر تصویر به عنوان مثال، واژه هایی مانند "زن"، "غذا خوردن" را شامل می شود، اگر تصویری از یک زن می خورند.

ایجاد عنوان

همچنین به عنوان شرح alt شناخته می شود، عنوان استچه چیزی نشان می دهد زمانی که عکس بارگیری نیست. همچنین تصویری را برای فهرست جستجوی گوگل توصیف می کند. این گزینه به شما اجازه می دهد که توصیف کنیدتصویر در یک جمله

هماهنگ کردن تصاویر

استراتژیک هماهنگ کردن تصاویر خود را با بقیهمحتوا بهتر از قرار دادن آنها بین پاراگرافها است.

بهینه سازی تصویر ممکن است در بالای صفحه شما قرار نگیرداولویت ها، اما شما باید آن را به دلیل مزایای اعلام شده انجام دهید و فقط چند دقیقه طول می کشد تا انجام شود Source .

November 27, 2017