Back to Question Center
0

Semalt توضیح ویژگی های اقتدار و پیوند ساختمان با پنگوئن در زمان واقعی است

1 answers:

گوگل در نهایت الگوریتم پنگوئن 4.0 را که در زمان واقعی پردازش می شود، منتشر کرد.اعلام Penguin 4.0 در مورد دو نقطه اصلی است. اول این است که پنگوئن قادر به کار در زمان واقعی خواهد بود که کمک خواهد کردکسب و کارهای دیجیتال رکود به جلو حرکت می کنند تا زمانی که آنها SEO را با کیفیت پایین حذف و حذف کنند. پنگوئن در حال حاضر بیشتر دانه و ممکن استمجازات های پیوند فردی را به مجازات های صفحه و سطح کلمات کلیدی از نسخه 2.0 اضافه کنید.

وزن عوامل رتبه بندی شناخته شده ممکن است تغییر یابد به این دلیل که گوگل پاندا را ادغام می کندو پنگوئن به الگوریتم رتبه بندی اصلی خود. علاوه بر این، پنگوئن اهمیت اعلان ها را نادیده می گیرد و اطلاعیه ها را نیشگون می گیردهنگامی که گوگل وب را بارگیری می کند، آن را به طور مداوم به روز می کند.

مدیر موفقیت مشتری Semalt ،ایوان کنوالوف بینش در مورد جنبه های حیاتی پردازش پنگوئن در زمان واقعی را ارائه می دهد.

لینک ها هنوز هم مهم هستند

جان مولر، گری الیس و مت کاتتز اهمیت و ارتباط را روشن کرده اندلینک به عنوان یک سیگنال رتبه بندی. آنها همچنین علیه خطر متمرکز شدن بر پیوندها به عنوان یک استراتژی بازاریابی و استراتژی SEO و کسب و کار هشدار می دهندصاحبان باید در انزوا متمرکز شوند. آنها باید محصول بازاریابی برجسته باشند.

اهداف گوگل

 • اطلاعیه پنگوئن 4.0. تمرکز بر ایجاد وب سایت های قانع کننده
 • صفحات پیوند صفحه. محتوای منحصر به فرد و مربوطه به ارتقاء کسب و کار به دیگران کمک می کندسایت هایی که به ایجاد لینک های با کیفیت بالا به آن کمک می کند
 • راهنمای وب مستر. کمک به کسب و کار در خارج از جعبه فکر می کنم و ایستادگی کردن از رقبا.
 • اطلاعیه اصلی پنگوئن. نیاز به ایجاد وب سایت های قانع کننده را برجسته می کند

به گفته گوگل، کیفیت مواد ضروری است، به طوری که مردم می داننددر مورد آن مهم است آگاهی رسانی با کیفیت همراه است و شما باید با دیگر وبلاگ نویسان و سایت ها ارتباط برقرار کنیدصاحبان به عنوان یک راهبرد شروع برای ایجاد لینک هایی که سوزن را حرکت می دهند. اکثر مردم سایت ها را قبل از اینکه بتوانند بر روی سایت خود نصب کنند، ایجاد می کنندارزش..راه حل این است که برای ایجاد ارزش و ایجاد لینک لایه در بالای صفحه.

استراتژی های ساخت لینک

بر اساس تفکر بیان شده در بالا، در اینجا چند راه برای ساخت تاکتیک وجود دارد:

 • 1. اکتشاف عمومی طیف وسیعی از اپراتورهای پرس و جو پیشرفته به کاربر کمک می کنندپیدا کردن صفحات با رتبه بندی بالا، که مربوط به محصول و خدمات مورد نیاز است. بنابراین، مطالب مرتبط تر شما،آسانتر خواهد بود که منابع مشابهی را پیدا کنید و در ارتباط با شما قرار گیرید.
 • 2. جستجوگر رقابتی نگاهی به لینک هایی که رقبا استفاده می کنند به شما در پیدا کردن کمک خواهند کردگزینه هایی برای قرار دادن محتوای شما در منابع با ارزش بالا.
 • 3. بازدید کننده پست مهمان آن را به مخاطبان سایت دیگری متصل می کند و باید به صورت طبیعی با توجه به کیفیت به عنوان اولین بار انجام شوداولویت
 • 4. محتوا + توسعه با یک بستر محتوا عالی، می توان سایت هایی را پیدا کرد که لینک می کنندبه مقالات دیگر و پیدا کردن صاحبان آنها برای دیدن اینکه آیا آنها می توانند پیوند را پیدا کنند. در حالت ایده آل، محتوای سایت باید بر اساس آنچه قبلا وجود دارد ساخته شود.
 • 5. ساختمان پیوند شکسته این نقطه شبیه به # 4 است، اما این روش به نظر می رسدبرای لینک های شکسته شده به محتوا که به کسب و کار ارزشمند است. این کمک می کند تا یک شکاف را با کمک به صاحب سایت با یک ساده کمک کندجایگزین با استفاده از محتوای شما.
 • 6. سازمان های محلی ممکن است برخی از حمایت های خود را در برابر یک لینک مارکدار پذیرفته باشنددر سایت خود که لینک های جامع برای کسب و کار محلی مرتبط با آن مکان فیزیکی ایجاد می کند.
 • 7. مطبوعات و روابط عمومی در معرض قرار گرفتن، ایجاد لینک ها و ایجاد اعتماد و ارتباط هستند.

بهترین SEO می آید به ایجاد حس. بیشتر لیست لیست های هرزنامهمنطقی نیست و صرفا برای اهداف جستجوگرها وجود دارد. این منجر به وضعیتی شد که بسیاری از سایت ها دارای لینک های سنگین تر با محتوای کم هستند.وقت و هزینه زیادی برای ساختن پیوند صرف هزینه بسیار کمی برای سایت و یا حتی ارزش در همه ندارد. جستجوگرها ارزان می شونداز تقاضای بالا. امیدوارم، پنگوئن 4.0 پرداخت به خطرناک، تاکتیک های کم ارزش است Source . ممکن است نیاز به تنظیم دقیق داشته باشد، اما لینک کردن ساختماننیاز به ایجاد محتوای کیفی و افزایش آگاهی

November 27, 2017