Back to Question Center
0

Semalt توصیف مزایای مهمان ارسال برای جستجوگرها شما

1 answers:
سند

ارسال مهمان فرض می کند مطالب خود را در وب سایت دیگری ارسال نماید. وبلاگنویسان این تاکتیک را عمدتا برای افزایش دید خود و کسب ترافیک استفاده می کنند. پست های مهمان یک تاکتیک کارآمد برای افزایش تلاش های SEO می باشد - base datos mysql gratis.

مایکل براون، مدیر موفقیت مشتری Semalt توضیح می دهد که چطور می توان یک پست مهمان عالی داشت.

  • قبل از انتشار پست مهمان مقررات وب سایت ای را که هدف قرار می دهید مطالعه کنید. اولا مهم است که با صاحب وبلاگ تماس بگیرید. اکثر مردم ممکن است بخواهند شما یک پست کامل یا یک ایده را ارائه دهید. خواندن دستورالعمل های وبلاگ هدف شما همچنین به شما کمک می کند تا سیستم مدیریت محتوای خود را تعیین کنید. بعضی از شرکتها مانند جوملا، وردپرس و دروپال ممکن است از داشتن یک حساب کاربر با آنها برای سهولت ردیابی ایمیل ها و ترافیک مستلزم نیاز داشته باشند، به ویژه هنگامی که بسیاری از ابزارهای خودکار سازی SEO وجود دارد.
  • قبل از تماس با صاحب وبلاگ شخصی سازی ایمیل خود را انجام دهید. با یک برند شخصی، افراد می توانند به طور مستقیم شما و محتوای شما را پیدا کنند. وبلاگ نویسان مختلف ممکن است نیازهای مختلفی در مورد شما یا محتوای شما داشته باشند. به دلایل کامل به این دلیل که شما به یک پست مهمان در آن وبلاگ نیاز دارید. در صورت لزوم پیوندهای از وبلاگ های قبلی شما را شامل می شود.
  • ایجاد محتوای مناسب همیشه به یاد داشته باشید که محتوا باید برای مخاطبان مورد نظر باشد. شما نباید از این به عنوان فرصتی برای صحبت در مورد خودتان، نام تجاری، محصول یا تبلیغات استفاده کنید..محتوای مربوط به نیازهای شما را به همان اندازه که در مورد آنچه در وب سایت شما انجام می دهید، ایجاد کنید. مخاطبان مورد علاقه فقط در آنچه که در بلاگ های خود پست می کنید علاقه مند هستند و این به نیاز آنها بستگی دارد.

مزایای پست کردن مهمان

  1. ارسال مهمان به شرکت ها اجازه می دهد تا مشتریان بالقوه را از ترافیک وبلاگ دیگری بیرون آورند. این تبدیل یک وب سایت را افزایش می دهد. ارسال پست مهمان برای رتبه بندی وب سایت در الگوریتم SERP سودمند است. وبلاگ زمانی معتبر می شود که بسیاری از پست های مهمان دیگر را به آن اشاره دارد.
  2. ایجاد ارتباط قوی با مارک های دیگر ضروری است. پست های کیفیت مهمان سایت را توسعه می دهد ارتباط نزدیک با دیگران در همان طاقچه. افراد و سازمان های تاثیرگذار به پست های مهمانیشان بستگی دارند که به میلیون ها مشتری دسترسی دارند. با روابط قوی، شما مطمئنا از این ترافیک بهره مند خواهید شد.
  3. پیوند ساختمان یکی دیگر از تلاش ارسال است. ارسال مهمان یکی از ساده ترین راه ها برای کسب منافع است. در حالی که ارسال مهمان، محتوای شما ایجاد می کند که کلمات کلیدی را با وبلاگ های هدف خود به اشتراک می گذارد. در نتیجه، هر دو وبلاگ دارای مزایای متقابل و همچنین جریان دائمی بازدید کنندگان هستند که توسط وبلاگ قبلی فیلتر شده اند.
  4. پست های مهمان می توانند از دکمه های تماس به عمل استفاده کنند. در هر استراتژی بازاریابی آنلاین، به دست آوردن خوانندگان مربوطه که لینک خود را کلیک کرده و به محتوای شما دسترسی دارند، هدف اصلی است. از طریق پست مهمان می توان یک دکمه شامل نیازهای دعوت به عمل را در وبلاگ خود قرار داد. این دکمه ها می توانند ترافیک خود را افزایش دهند و در نهایت وبلاگ شما را معروف کنند. با این حال، اخلاقی است که به این شانس احتیاط شود. بسیاری از وبلاگ نویسان که به پست های مهمان نیاز دارند ممکن است این ایده را پشتیبانی نمی کنند، زیرا نیاز آنها معمولا به محتوای شما می رسد.

ارسال پست مهمان می تواند شما را به بسیاری از سکه های دیگر افزایش دهد. همانطور که در بالا دیده می شود، آن را به یک روابط قوی با شرکت های دیگر و ساختن نام تجاری خود کمک می کند. از همه مهمتر، پست مهمان به تلاش های SEO شما کمک می کند و می تواند میزان وبلاگ شما را بالا ببرد.

November 27, 2017