Back to Question Center
0

Semalt توصیف مزایای نهایی بازاریابی تصویری است

1 answers:
سند

برخی از شرکت ها محتوای ویدئویی برای وب سایت و سیستم عامل های اجتماعی خود را تولید نمی کنند. متخصصان بهینه سازی موتور جستجو (SEO) اغلب ویدیوها را بعنوان یک روند گذرا در نظر می گیرند که برای ارتقای عملیات سازمان مربوط نیست. علاوه بر این، مدیران این کسب و کار ها فکر می کنند که تولید منظم فیلم ها یک فعالیت گران است. همچنین ترس وجود دارد که بسیاری از مشتریان ممکن است ویدیوها را تماشا نکنند - small business appraisal. این تصورات غلط درباره بازاریابی ویدیویی منفی بر عملکرد کسب و کارها تاثیر می گذارد.

مدیر موفق مشتری خدمات دیجیتال Semalt ، مایکل براون، سه مزیت کلیدی فیلم ها در عملیات تجاری را نشان می دهد.

  1. فرصت های جستجوگر موثر

SEO یک استراتژی بازاریابی آنلاین مهم است که شرکت های کوچک و متوسط ​​باید اتخاذ کنند. با این حال، تیم دیجیتال باید صالح باشد، زیرا زمینه جستجو در پویا است. قوانین بازاریابی دیجیتال به طور مرتب بررسی می شوند. گوگل، بزرگترین موتور جستجو، معرفی روش های جستجوی جدید را می دهد که فقط توسط تیم های بازاریابی مجاز دیجیتال قابل درک است. با این وجود، برای مدیران کسب و کارهای کوچک و متوسط، مهم است که درک کنند که محتوای ویدئوی مناسب می تواند استراتژی SEO را بهبود بخشد.

محتوای ویدئوی متون متون و تصاویر در روند جستجوگرها را تکمیل می کند. بیشتر ویدیوها در رسانه های اجتماعی (فیس بوک، WhatsApp و Instagram) به اشتراک گذاشته می شوند تا از لینک های مقاله یا وبلاگ..نرخ به اشتراک گذاری بالا رتبه بندی جستجوگرها را ارتقا می دهد و به شما اجازه می دهد مشتریان را هدف قرار دهید. عملکرد محتوای ویدئویی را می توان با استفاده از یک عنوان که دارای کلمات کلیدی موثر است افزایش دهد. شرکت ها باید در طول فرایند جستجوگرها، محتوای ویدیویی بیشتری را تولید و استفاده کنند تا ترافیک بیشتر مشتری را جذب کنند.

  1. تعامل اجتماعی

صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​از رسانه های اجتماعی برای ارتباط با مشتریان هدف استفاده می کنند. مردم از رسانه های اجتماعی برای فروش محصولات جدید به مشتریان استفاده می کنند. مدیران کسب و کار همچنین بازخورد مهم در مورد کیفیت محصولات خود را از مشتریان با استفاده از ارتباطات رسانه های اجتماعی دریافت می کنند. کسب و کارهای موفق باید مطالب بازاریابی جدید را به طور مرتب و به طور موثر به سوالات و پرسش های پیروان پاسخ دهند.

معرفی محتوای ویدئویی در رسانه های اجتماعی، ایمیل ها و وب سایت شرکت باعث افزایش استراتژی SEO می شود، آگاهی از نام تجاری را بهبود می بخشد و مشتریان هدف را درگیر می کند. با ارسال ویدیوها در رسانه های اجتماعی، کسب و کار محتوای بازاریابی را برای به اشتراک گذاری باز می کند. نرخ به اشتراک گذاری بالا تصویر و نام تجاری کسب و کار را بهبود می بخشد، به خصوص اگر ویدیو می رود ویروسی.

  1. فروش محصولات و خدمات کسب و کار

محتوای ویدئو یک ابزار بازاریابی و فروش موثر است. با استفاده از فیلم ها برای ایجاد زمین های تجاری و پیوستن فیلم ها به ایمیل ها، استراتژی فروش شرکت بهبود می یابد. بازاریابان هوشمند درک می کنند که تصمیمات خرید کاربران اینترنت تحت تاثیر روند پرورش قرار دارند. صاحبان کسب و کار و مدیران باید بدانند که منجر به پرورش منجر به تولید فرصت های فروش حدود 20٪ بیشتر از منجر های غیر پرورش یافته است. محتوای ویدئو تحت تاثیر قرار می گیرد و منجر به تصمیم گیری خرید می شود. به عنوان مثال، نمایش نسخه ی نمایشی محصول می تواند با نشان دادن منافع یک محصول به مشتریان هدف، فروش را بهبود بخشد.

این ویدیو یک نوع عالی از محتوا است که به طور گسترده به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است. بنابراین، استفاده از فیلم ها برای فروش و مدیریت پروسه های پرورش مهم است. سرمایه گذاری در محتوای ویدئویی برای SEO و استراتژی بازاریابی آنلاین یکی از بهترین تصمیمات است که یک کارآفرین یا یک مدیر تجاری می تواند انجام دهد.

November 27, 2017