Back to Question Center
0

SEO & ؛ بازاریابی دیجیتال - Insight استادانه از Semalt

1 answers:

تصور کنید که داشتن یک فروشگاه بدون هرگونه نشانه روی آن داشته باشید. در بهترین حالت، افراد کنجکاو ممکن است برای بررسی محصولات یا درخواست محصولاتی که مربوط به فروش شما نیستند کاهش پیدا کند. اما اگر یک فروشگاه با یک فروشگاه داشته باشید چه؟ نام مناسب و تصاویر محصولاتی که شما می فروشید؟ این باعث می شود که مشتریان آینده نگر در ورود به سیستم، پرسش های مربوط بهمحصولات و حتی برخی از محصولات را بخرید. این چشم اندازها احتمال دارد کلمه ای را درباره فروشگاه و محصولات شما به دیگران منتشر کنندکه به ترافیک و همچنین فروش بیشتر تبدیل می شود. مثال اول شبیه یک سایت است که در حالی که دوم نیست بهینه سازی شده است مثال به یک سایت بهینه سازی شده مرتبط است.

متخصص برجسته Semalt خدمات دیجیتال، اندرو Dyhan، به طور کامل توصیف استراتژی چگونگی ترکیب SEO و پروسه های بازاریابی دیجیتال.

SEO چیست؟

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) فرآیند ایجاد سایت آسان برای شناسایی،آسان به طبقه بندی و خزیدن - graph free download. در ابتدای سطح، بهینه سازی به مصرف کنندگان کمک می کند تا کسب و کار شما را در میان هزاران نفر یا میلیون ها کسب و کار دیگر و بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است.

SEO هدف در رانندگی کاربران را به کسب و کار خود را از طریق سیستم عامل های آنلاین. برای رسیدن به این،وب سایت شما باید در صفحه نتیجه موتور جستجو رتبه (SERP) باشد. برای این که این را آسان تر درک کنید، در اینجا یک مثال کامل است:

هر ماه بیش از 14 میلیارد جستجو آنلاین انجام می شود. حالا تصور کن اگر بخشی از 14 میلیارد جستجو برای کسب و کار شما دنبال می شود، اتفاق می افتد. برای دریافت ترافیک مربوط به سایت خود، بهشرکت باید به شدت در SERP رتبه بندی کند، فعالیت های پرداخت هر کلیک و بازاریابی رسانه های اجتماعی.

برای هر کسب و کار برای رشد، باید تبلیغ کند. و برای هر کسب و کار آنلاین،SEO معادل تبلیغ رایگان است. بهینه سازی سایت شما باعث می شود که رتبه اول در صفحه SERP رتبه بندی شود.

از آنجا که یک باور عمومی وجود دارد که مردم 2 صفحه اول SERP را اسکن و بررسی می کنند،رتبه بندی در صفحه اول به کسب و کار شما فرصتی برای پیدا کردن افرادی که به دنبال اطلاعات هستند قبل از خرید محصولات است.

چگونه SEO کار می کند

 • متا تگ ها
 • دسترسی و قابلیت استفاده
 • محتویات صفحه
 • URL ها و نام وب سایت
 • صفحه طراحی
 • ویژگی های لینک
 • برای درک چگونگی این چرخه کار، مهم است که به جزئیات در مورد نحوه عملکرد SEO بپردازیم:

  1. خزنده:

  موتورهای جستجو یک نرم افزار شناخته شده به عنوان عنکبوتی یا خزنده است که خزیدنمحتوا در یک صفحه وب به طور معمول، اگر عنکبوتی متوجه شود که یک صفحه جدید اضافه شده یا یک نسخه قدیمی به روز شده است، امکان ندارد روزانه. در نتیجه، برخی از عنکبوت ها ممکن است یک یا دو ماه یک صفحه وب را مشاهده نکنند. علاوه بر این، خزنده ها نمیتوانند رمز عبور محافظت شده را انجام دهندصفحات، فیلم های فلش، تصاویر و جاوا اسکریپت. بنابراین، اگر اکثریت این موارد را در سایت خود دارید، بهتر است یک شبیه ساز کلید واژه را اجرا کنیدبرای دیدن اگر این نرم افزار توسط نرم افزار crawled.

  2. نمایه سازی:

  هنگامی که عنکبوت خزیدن را خاتمه می دهد، صفحات در یک ذخیره یا نمایه سازی می شوند پایگاه داده غول پیکر که در آن اطلاعات مربوطه استخراج می شود هر زمانی که کاربر وارد کلمه کلیدی خاصی در موتورهای جستجو می شود.

  3. کار جستجو:

  هر زمان که جستجو آغاز می شود، موتور جستجو درخواست را پردازش می کند و آن را با محتوای نمایه سازی مقایسه می کند. برای دادن اطلاعات دقیق، موتور جستجو باید نسبت تمام صفحات و مطابقت را اندازه گیری کند آنها با داده های نمایه شده و کلمه کلیدی وارد شده در SERP.

  4. الگوریتم:

  این یک ابزار تشخیصی است که برای برداشتن کلمات کلیدی فهرست شده است و URL ها با عبارات مربوطه. این برآوردهای احتمالی را تخمین می زند و صفحات را با عبارت یا کلمه وارد شده در طول جستجو جستجو می کند. اساسا، 3 الگوریتم وجود دارد: الگوریتم های سایت، خارج از سایت و سایت.

  هر نوع الگوریتم در قسمت های مختلف یک صفحه وب از جملهلینک ها، متا تگ ها، تراکم کلمات کلیدی و برچسب های عنوان. از آنجا که موتورهای جستجو تنظیم الگوریتم های خود را ادامه می دهند، شما باید به طور کامل باقی بمانیدتغییرات برای حفظ رتبه بندی بالا.

  5. بازیابی:

  نتیجه نهایی این روند در نتایج جستجو نمایش داده می شود.

  لینک بین SEO و بازاریابی دیجیتال

  جستجوگرها همکاری مجلات دیجیتال

  برخی از کارشناسان بازاریابی به جستجوی جامع به عنوان یکپارچه دیجیتال اشاره می کنند بازار یابی. بیشتر و بیشتر، جستجوگرها به جنبه بحرانی بازاریابی دیجیتالی مؤثر تبدیل می شوند. برای درک این، باید قدردانی کنید چقدر SEO در طول سالها تغییر کرده است تکنیک هایی که در دهه 90 یا 2011 موثر بودند، اکنون از تاریخ گذشته است که به دنبال روش های جدید است.امروزه عوامل متعددی وجود دارد که برای تاثیر گذاری بر SEO از جمله رسانه های اجتماعی و ارتباطات معتبر بر خلاف گذشته استفاده می شود.

  ایجاد یک استراتژی جستجوگر موثر

  برای داشتن یک سیستم جستجوی عالی، شما باید یک موتور جستجوگر موثر قرار دهید استراتژی یک استراتژی خوب شامل موارد زیر است:

  1. بازار هدف:

  موتور جستجوگر موثر نه فقط برای رانندگی ترافیک به سایت شما، بلکه باید کمک کند برای رفع نیازهای جمعیتی و شرایط جغرافیایی مشتری، مطمئن شوید که به اهداف خود علاقه مند هستید.

  2. رویکرد تلفن همراه:

  گوگل از این وب سایت ها متناسب با دستگاه های تلفن همراه برخوردار استرضایت کاربران به این دستگاه ها درست مثل افرادی که از رایانه استفاده می کنند.

  3. گزینه های بیشتر در موتورهای جستجو:

  برای کارآیی، سایت شما نباید تنها در یک موتور جستجو خوب عمل کند اما در سراسر موتورهای جستجو دیگر.

  4. کلمات کلیدی مربوط به بازده سرمایه گذاری:

  تمرکز توجه خود را در شناسایی و استفاده از کلمات کلیدی مرتبط که مردم است برای اطمینان از ROI برای جستجوی اطلاعات استفاده کنید.

  5. محتوای کیفیت و وبسایت روشن:

  وب سایت شما باید به کاربران صحیح باشد، برای هدایت روشن باشد و باید دارای محتوای با کیفیت باشد.

  در نهایت، در جهان تغییر الگوریتم، شما همیشه باید بدانید که SEO یک فرآیند بی پایان است. برای کمک به شما در میان تمام این تغییرات، در مورد مخاطبان مورد نظر خود فکر کنید، در جای خود قرار دهید استراتژی های بهینه سازی و فکر کردن در مورد قابلیت استفاده از سایت شما.

  November 27, 2017
  SEO & amp؛ بازاریابی دیجیتال - Insight استادانه از Semalt
  Reply