Back to Question Center
0

سهام Semalt "تجارت گوگل من" ملزومات هر قهرمان جستجوگرها باید بدانند

1 answers:

بسیاری از شرکت ها دفاتر فیزیکی و سایت های تجارت الکترونیک دارند. تشویق مشتریانبرای خرید از طریق فروشگاه فیزیکی در بهبود درآمد فروش مهم است. همچنین، با استفاده از موتور جستجوگر بهینه سازی (SEO) روند بهافزایش ترافیک مشتری ارزش فروش را افزایش می دهد - information technology consultant. گوگل یک برنامه پرطرفدار را معرفی کرده است که مدیریت کسب و کار را بهبود می بخشداطلاعات مکان برنامه را می توان با استفاده از یک فرآیند جستجوی گوگل ساده مشاهده کرد

Frank Abagnale، مدیر موفقیت مشتری Semalt خدمات دیجیتال، توضیحات برنامه را برای شما فراهم می کند تا مزایای استفاده از ویژگی های آن را در اختیار شما قرار دهد.

ویژگی های برنامه Google My Business:

  • کاربر می تواند چندین مکان کسب و کار را با استفاده از یک داشبورد مدیریت کند.
  • صاحب کسب و کار می تواند نام، آدرس و ساعت کاری کسب و کار را تغییر دهد.
  • کاربر می تواند تجزیه و تحلیل و پاسخ به بررسی مشتری از طریق برنامه.
  • به روز رسانی عکس ها و پست ها آسان از طریق پلت فرم + ساخته شده است.
  • ویژگی تجزیه و تحلیل در سطح بالا باعث افزایش دید و دید کاربران و مشارکت مشتری می شود.

برنامه تجدیدنظر Google My Business دارای ویژگیهای اضافی است که جذاب هستندبه صاحب کسب و کار این قابلیت های اضافی عبارتند از:

  • نظارت بر نحوه نمایش کسب و کار در Google+، Google Maps و جستجوی Google.
  • تجزیه و تحلیل عملکرد تولید شده توسط Google + را بررسی کنید.
  • دسترسی به بازخورد دقیق از طریق بررسی مشتری و اطلاعات محل سکونت
  • مکان ها را در هر زمان مدیریت کنید..
  • مناطق تجاری محل و آدرس پستی را برای کسب و کارهایی که عملیات محدودی دارند، مشخص کنید.

برنامه Android در Google Play در دسترس است. همچنین، برنامه iOS را می توان دانلود کرداز فروشگاه App اپل. این برنامه رایگان برای دانلود یا ارتقاء برنامه Google My Business است. برنامه جدید Google My Business همراه با جستجوگرها استکلمات کلیدی، برنامه YouTube و برنامه Google Analytics برای ادغام داده یا اطلاعات مورد نیاز برای شناسایی اطلاعات مکان جدید.

درک درباره Google My Business

بخش بازبینی کسب و کار من در Google، ویژگی های مهم برنامه را نشان می دهد.صفحه راهنما Google برای کسب و کار شما اطلاعات مفیدی در مورد استفاده از برنامه ارائه می دهد. هنگام استفاده از برنامه هیچ هزینه ای وجود ندارد. این فقط نیاز داردزمان و تلاش برای به روز رسانی اطلاعات کاربر. صاحب کسب و کار با چند مکان باید مکان های برتر را بر اساس پول نقد اولویت بندی کندارزش یا مزایای استراتژیک. مکان ها را می توان به صورت جداگانه یا به صورت انبوه با استفاده از یک صفحه گسترده آپلود کرد، اگر بیش از 10 باشد. کسب و کارمالک باید یک حساب کسب و کار را ایجاد کند، اگر مکان ها توسط چندین نفر مدیریت شود.

بهینه سازی جستجوی محلی

جستجوی محلی شامل روند جستجوگرها می شود. این دقیق تر از گوگل اساسی استبینگ و جستجوی آنلاین یاهو. جستجوی محلی نتایج را با استفاده از سیستم های نقشه برداری تولید می کند؛ برای مثال، نقشه های گوگل، نقشه اپل، چهار ضلعیصفحات زرد، و سفر مشاور. جستجوگرها دیدگاه کسب و کار و ترافیک مشتری آنلاین را بهبود می بخشد. این شامل توزیع اطلاعات مهم بهصدها سایت آنلاین. بهبود فرآیند جستجو محلی نیاز به یک پلت فرم پیشرفته نرم افزاری مانند Google My Business دارد. این اصلی استموتور جستجوی آنلاین در سطح جهانی. پلت فرم بالا نقشه برنامه برای بهبود جستجوی محلی برای مکان های کسب و کار بسیار مهم است.

نتیجه گیری

برنامه کسب و کار Google My Business در بهبود دید آنلاین از یک کسب و کار مفید است.ترافیک مشتری همیشه در سایت های کسب و کار بالا خواهد بود که حضور آنلاین بزرگی دارند. هدف اصلی هر صاحب کسب و کار استبرای تولید ارزش فروش بالا از مشتریانی که از سایت های آنلاین بازدید می کنند.

November 27, 2017