Back to Question Center
0

تجارت آنلاین شما در مقابل رقبا جدید ndash؛ 3 نکته بسیار معروف از Semalt

1 answers:

افتتاح یک فروشگاه آنلاین یک کار ساده است. باز کردن یک فروشگاه فیزیکی می تواند یک باشدچالش دشوار این شامل روش هایی نظیر نگهداری موجودی، سفارش قفسه های خرید لوازم و پرداخت فضای خرده فروشی است. با این حال،این مورد برای تجارت الکترونیک آنلاین نیست. هر فردی با دانش پایه ساده می تواند راه اندازی کند و درآمد مناسبی را از آن ایجاد کندمنابع اینترنتی گسترده.

با این دانش در ذهن، روشن است که هر کسب و کار شروع و یا متوسطکه در حال حاضر وجود دارد می تواند رقابت سخت از شروع جدید آنلاین را تجربه کند. بسیاری از این رقبایتان به سادگی به جستجوگرها و تبلیغات پرداخت می کنندبه دست آوردن سهم بازار در یک طاقچه فرد - ray ban 2140 f 525.

کسب و کار تجارت الکترونیک که دارای یک سازمان بلند مدت می تواند با چنین راه اندازی های جدید رقابت کند،پیروی از نکات ارائه شده توسط نیک چایکوفسکی، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt .

1. از روش های خلاق بازاریابی استفاده کنید

روش های بازاریابی سنتی شامل تبلیغات بنر، تبلیغات PPC و حتی محصول می باشدقرار دادن در فروشگاه های موفق مانند آمازون و eBay. با این حال، شرکت های بزرگ از روش های خلاق مانند ارجاع پرداخت می کنند. برای مثال،یک شرکت می تواند یک پاپ را راه اندازی کند، جایی که آنها یک مشتری را برای شرکت دعوت می کنند. در این مشارکت، مشتری می تواند گزینه ای از درخواست داشته باشدیکی دیگر برای تخفیف. چنین ارجاعات منجر به فروش بیشتر از تبلیغات PPC پرداخت می شود.

تکنیک های بازاریابی محتوا مانند ویدیو های آموزشی برای تشویق مشتریان موجود..بازاریابی رسانه های اجتماعی و ایمیل پس از اشتراک گذاری فعال می شوند. به اشتراک گذاری خوب برای جستجوگرها و همچنین گرفتن مشتریان مستقیم است. در بیشتر موارد، مردمبه اشتراک گذاری محتوا به افرادی که به سرعت به مشتریان تبدیل می شوند.

2. ارائه خدمات مشتری ستاره ای

ارائه خدمات بالاتری برای مشتریان جدید، مستقیم نیست. به عنوان یک خرده فروشبرای مدت طولانی در کسب و کار بوده است، این زمینهیی است که تجربه شما در آن اثر میگیرد. به عنوان مثال، یک فرصت برای دادن مشتریان داردتجربه مشتری استثنایی. در برخی موارد، شما می توانید از مشتری برای دوست داشتن در رسانه های اجتماعی یا حتی بررسی در Google درخواست کنید. ستارگانمشتریان می توانند آگاهی را در مورد پیروان خود ایجاد کنند و برخی از بازدیدکنندگان جدید را به شما نشان می دهند.

3. ارائه پیشنهادات منحصر به فرد

در بیشتر موارد، مشتریانی که به یک رقیب جدید می روند، مشتریان قدیمی شما هستند. جستجوگرهاشامل به اشتراک گذاری حجم جستجو در تعداد جستجوگران بیشتر نیست. در نتیجه، شما نیاز به یک استراتژی برای بازگرداندن پایه مشتری قدیمی خود دارید.بازاریابی ایمیل نزدیک در نزدیکی می تواند یک استراتژی خوب باشد. با تشکر از مشتریان سابق و ارائه یک قرارداد با قیمت پایین، می توانید شروع کنید.در برخی موارد، شامل یک پیشنهاد رایگان برای مورد آنها خرید می باشد. هنگامی که مشتریان خود را برمی گردانید، می توانید به تکنیک های بازاریابی قدیمی تر بازگردید.

نتیجه گیری

بسیاری از کارآفرینان، که تجارت آنلاین را انجام می دهند، رقابت های سختی را تجربه می کننداز راه اندازی افرادی که در معرض بازاریابی آنلاین قرار می گیرند، تکنیک های جستجوگرها و نیز زمانی که یک رقیب تازه درخشان جدید به صحنه می رسد،کاهش ترافیکی که به وبسایت شما وارد شد، وجود دارد. این پدیده باعث می شود کل پروسه جستجوگر به عنوان رقیب کاهش یابدرتبه بندی در نتایج SERP را اشغال می کند، سهم ترافیک شما را به دست می آورد. با این حال، می توان کسب و کار را به طور معمول بازگشت، و بنابراین رقابت می تواندسقوط می کند با راهنمایی های بالا، شما می توانید مشتریان خود را برداشته و موقعیت خود را به دست آورید.

November 27, 2017