Back to Question Center
0

تخصص Semalt: چقدر نام دامنه شما نیاز دارید؟

1 answers:

صاحبان کسب و کار به طور مداوم به دنبال استراتژی های نوآورانه برای جلوگیری ازرقابت و محافظت از مارک های خود را. با افزایش تجارت الکترونیک، کسب و کار در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری به این استراتژی ها تکیه می کند. یک روند خاصکه در حال حاضر به طور گسترده ای در بازار گسترش یافته است این است که صاحبان وب سایت ها تمام نسخه های نام دامنه را برای مارک های خود می فروشند.

اما چه تعداد نام دامنه شما واقعا نیاز به بهینه سازی دید شما و محافظت از نام تجاری خود را؟ متخصص برجسته Semalt خدمات دیجیتال، حداکثر بل پاسخی سریع به این سوال می دهد.

دارای چندین نام دامنه می تواند به عنوان یک دارایی یا مسئولیت باشد. برگزاری چندیننام دامنه به عنوان یک دارایی به شما اجازه می دهد از نام دامنه های مشابه از استفاده از رقبا خود محافظت کنید - acompanhe seu pedido pelos correios tracking. در زمینه SEO، آن نیز اجازه می دهد تا شما را به داشتنهمه کلمات کلیدی بذر بهینه سازی شده. در حالی که این مزایا ممکن است شما را به اینترنت متصل کند، ممکن است بدهی ها در آن رخ داده باشند.

هدایت دامنه ها

از آنجایی که تمام دامنه های شما برای استفاده قرار می گیرد، موتورهای جستجو ممکن است آنها را به عنوان یک علامت گذاری نمایندتلاش برای هرزنامه و در نتیجه مجازات های سنگین از جمله رتبه بندی نامطلوب. در این مورد، کارشناسان SEO توصیه می کنند که تمام کسب و کار را تثبیت کنندنام دامنه و سایت های مرتبط به یک وب سایت قوی. پس از آن قدرت هر نام دامنه را به وجود می آورد تا یک نام دامنه قوی ایجاد کندبه اندازه کافی قدرتمند است که به شدت در تمام موتور جستجو مشروع مشارکت بدون صدمه زدن به رتبه بندی قبلی. تثبیت فقط نیاز به ایجاد در مورد300 تغییر دائمی از دامنه های منبع به دامنه اصلی، یک کار به راحتی توسط یک متخصص SEO جستجوگر یا مدیر وب انجام می شود.

لینک های کم کیفیت

تمام نام دامنه ثبت شده از زمان به زمان لینک های کم کیفیت دریافت می کنند. هنگامی که چنین لینک هایی هستندهدایت می شوند، آنها با کیفیت پایین مشابه را به دست می دهند که منجر به پایین آمدن شاخص در موتورهای جستجو می شود. برای مقابله با این، استفاده از Majestic یاGoogle Console برای بررسی و حذف لینک های با کیفیت پایین قبل از هدایت. یک فایل متنی با اسامی لینک های کم کیفیت بارگذاری می شودبرای از بین بردن این مشکل، به موتور جستجو ارسال شد.

تأثیر هزینه

به طور کلی، نام دامنه بیشتر شما هزینه های بیشتری را صرف می کنیدبه صورت سالانه هزینه های بازپرداخت مواجه می شوند. یک نام دامنه تنها بین 10 تا 35 دلار هزینه می کند تا سالانه بدون پرداخت هزینه های تعمیر و نگهداری پرداخت شود.تعداد این نام دامنه را چند برابر کنید و به یک رقم پر هزینه نگاه کنید.

حفاظت از نام تجاری توسط دامنه های چندگانه

کارشناسان SEO معتقدند که حفاظت از نام تجاری بدون لزوما خرید می تواند به دست آوردنام های مختلف دامنه در نظر داشته باشید که مالکیت دامنه به دنبال قوانین دقیق و دقیق است. به عنوان مثال، اگر یک علامت تجاری برای یک خاصیت داریدنام دامنه، در حقیقت می تواند مسابقه خود را ثبت و دامنه خود را بازیابی کند، اگر طرف دیگری دامنه دیگری را که حاوی علامت تجاری شما است ثبت کند. وجود داردتعداد زیادی از وکلای ثبت نام دامنه و کارشناسان خارج از آن با دانش در سیاست حل و فصل اختلاف نام دامنه یکنواخت. با این حال، این فرآیند می تواند باشدخسته کننده و وقت گیر باشد

وقت خود را با شیوه های جستجوگرها و نام تجاری ببرید. همانطور که در بالا ذکر شد مالک چندگانه استنام دامنه در کوتاه مدت می تواند سودمند باشد اما در بلندمدت پرهزینه است. بهترین راه برای جلوگیری از اشتباه این است که با مشاوران مشورت کنید متخصصان جستجوگرها .

November 27, 2017