Back to Question Center
0

تخصص Semalt: نقشه های گوگل به عنوان شکل جدید بازاریابی رسانه های اجتماعی

1 answers:

مدتها پیش گوگل پلاس تهیه کننده اصلی اطلاعات مربوط به آن بودکسب و کار های محلی. با این حال، Google My Business در حال حاضر وب سایت را برای صاحبان کسب و کار گرفته است. امروزه کاربران می توانند از Google Maps برای استفاده مشابه استفاده کنندعملکرد. برخی از تجزیه و تحلیل های جستجوگرها نقشه های گوگل را مانند رسانه های اجتماعی را با هم مخفی می کنند. بسیاری از شرکت ها این رویکرد را به منظور ایجاد اجتماعی انجام داده اندتکنیک های بازاریابی رسانه ای در نقشه های Google تولید می کنند.

نقشه های گوگل وب سایت رسانه های اجتماعی نیست اما دارای برخی از شباهت ها با رایج استسیستم های رسانه های اجتماعی تاکتیک های سنتی بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM) به همان اندازه در شبکه های اجتماعی به Google Maps اعمال می شود - rose gold audemars piguet replica review. Google Maps داردپتانسیل افزایش ظرفیت رتبه بندی شما.

مدیر موفقیت مشتری Semalt ،نیک چایکوفسکی ویژگی های موجود در نقشه های گوگل را توضیح می دهد که می تواند بر روی گردش مشتری تاثیر بگذارد.

بررسی اجمالی کسب و کار بر روی نقشه

هر کسب و کار دارای یک کارت است که حاوی اطلاعاتی مانند اطلاعات مکان، امتیاز ستاره،بررسی مشتری و عکس های شرکت. در بخش بالا، خلاصه ای از اطلاعات مانند عکس پوشش، برآورد قیمت در آن وجود دارددلار، رتبه ستاره کاربر، رده کسب و کار و یک لینک برای موقعیت مکان فیزیکی. نقشه های گوگل یک پلت فرم مشابه یک را ارائه می دهدبرای رسانه های اجتماعی شامل:

  • ذخیره ویژگی. می توانید جستجو یا سایت را برای اشاره به آن بعد ذخیره کنید.
  • ویژگی های نزدیک. این اطلاعات مربوط به کسب و کارهای مشابه در آن دسته از درون استرسیدن از یک مکان فعلی کاربر گوگل اعلام کرده است که نزدیک به 80 درصد از این جستجوها از مرورگرهای تلفن همراه گرفته شده است..این نتیجهنیاز به ایجاد سایت تلفن همراه خود را تشدید می کند.
  • ارسال به تلفن من. کاربران تلفن همراه با یک حساب Google میتوانند از این ویژگی برای اشتراک گذاری استفاده کنندلینک یا محل کسب و کار
  • به اشتراک بگذارید. یک پیوند پیوسته برای کمک به کاربران برای ارسال اطلاعات کاربر به دیگران وجود داردمکان ها شما می توانید لینک را با استفاده از کد فریم گوگل فراهم کنید.

جنبه اجتماعی Google Maps

کاربران می توانند یک عکس را ببینند. مشتریان توانایی اشتراک تصاویر در این بخش را دارند.یک مکان مخصوص به منظور رتبه بندی کاربر وجود دارد. یک کاربر می تواند یک کسب و کار را ارزیابی کند یا حتی یک نظر را ترک کند. کاربران می توانند نقشه های سفارشی ایجاد کنندجایی که آنها می توانند از مکان های مورد علاقه خود مانند کسب و کار استفاده کنند.

کسب و کارهای محلی باید کاربران را تشویق کنند تا کسب و کار را بررسی کنند. افراد همچنین می توانند آپلود کنندعکس خود را به مردم نشان می دهد از آنچه انتظار می رود. هرچه کسب و کار بیشتر بازبینی می شود، بیشتر شرکت با هم برابر می شودبه اشتراک گذاری همکار شرکت ها می توانند به آنچه که مشتریان می گویند گوش دهند و تنظیمات لازم را انجام دهند.

نتیجه گیری

Google Maps جایگزین گوگل پلاس محلی است. در ابتدا، گوگل بر روی ایجاد تأکید کردیک شبکه اجتماعی محلی برای کسب و کار. در این دوره، نقشه های گوگل ممکن است موقعیت مشابهی را با تغییرات اخیر در الگوریتم Google اشغال کند.نقشه های گوگل ممکن است یک شبکه اجتماعی نیست، اما دارای ویژگی هایی است که مربوط به بازاریابی رسانه های اجتماعی است. به عنوان مثال، کاربران فرصتی برایترویج کسب و کار و خدمات خود را از طریق قرار دادن یک مکان. SEO می تواند با استفاده از متا تگ ها و محلی سازی و پرداخت شده افزایش یابدتبلیغات هدفمند گوگل تاکید زیادی در مورد جستجوگرهای محلی و نیز رتبه بندی کسب و کار با استفاده از موقعیت جغرافیایی خود دارد. گوگلنقشه ها می توانند تاثیر خوبی بر بازاریابی درست مانند رسانه های اجتماعی داشته باشند.

November 27, 2017