Back to Question Center
0

تخصص Semalt: چگونه می توان بسیاری از جستجوگرها و ارتباطات روابط عمومی

1 answers:
سند

بازاریابی دیجیتال یک فرایند پیچیده است. در طی سالها، پلت فرم بازاریابی دیجیتال با توسل به تاکتیک های جدید در حال تکامل و استفاده بوده است. اینترنت یک پانل معمولی است که در آن بسیاری از شرکت ها از دسترسی به مخاطب در سطح جهانی بهره مند می شوند - ray ban justin ukelele. جستجوگرها عمدتا با ترافیک جدید، مقام وب سایت و صفحه رتبه بندی شده در هر عبارتی کلیدی خاص مرتبط هستند که بسیار قابل جستجو هستند.

از سوی دیگر، متخصصان روابط عمومی از تکنیک های ارتباطی مختلف و کانال های بازاریابی استفاده می کنند که تبدیل به ابزار جستجو و رتبه بندی می شوند. PR به داشتن لیست های رسانه ای دقیق می پردازد. حرفه ای های PR روزنامه نگاران، مدیران وب و خبرنگاران هستند. آنها با عناوین جذاب، موضوعات مرسوم، و محتوای جذاب در نشریات خود، مخاطبان خود را می گیرند.

این دو زمینه می توانند به دست یکدیگر دست یابند و با یکدیگر همکاری کنند. تجزیه و تحلیل جستجوگرها می تواند تلاش های حرفه ای روابط عمومی را تکمیل و آنها را قادر به رسیدن به مشتریان بالقوه بیشتری. از سوی دیگر، ترکیب لیست های PR می تواند به تیم های جستجوگر کمک کند تا مخاطبان جدید را هدف قرار دهد و محتوای وب معتبر را که در موتورهای جستجو بالاست رتبه بندی کند.

مدیر موفقیت مشتری خدمات دیجیتال Semalt ، مایکل براون توضیح می دهد که چگونه این دو تیم می توانند با هم کار کنند.

  1. آموزش هر یک از دیگران

متخصصان SEO در تجربه جنبه های بازاریابی محتوا مانند جستجوی کلمات کلیدی، ایجاد پیوند و توسعه وب بهینه هستند. حرفه ای های روابط عمومی دارای کمپین های دیگری هستند که دربرگیرنده رسانه های جامع رسانه ای، ایجاد روابط با سازمان های رسانه ای و تکنیک های نام تجاری منحصر به فرد است که آنها را قادر می سازد لیست های ایمیل خوبی ایجاد کنند. با همکاری با هم، تیم جستجوگر می آموزد که چگونه شرکت های رسانه ای کار می کنند و همچنین از تبادل نظر ایجاد شده توسط کمپین های PR بهره مند شوند. تیم PR می آموزد که چگونه کلمات کلیدی جستجوی جستجوی بالا و همچنین ایجاد وبلاگ های بهینه را پیدا کند.

  1. بهینه سازی لینک ها از طریق پوشش PR

PR توانایی مخاطب را برای ایجاد یک کلیک، به ویژه در بیشتر دکمه های تماس با عمل دارد. بیشتر لینک های PR به دلیل نفوذ بیشتر آنها بهینه نمی شود. این دو تیم با استفاده از پوشش متقابلا می توانند لینک های قدرتمند ایجاد کنند. SEO شامل انتخاب محتوا است. PR شامل انتخاب اطلاعات است در حالی که SEO به حفظ پیام های تبلیغاتی PR در هم ترازی برای بهترین دید موتور موتور جستجو کمک می کند.

  1. بخش کار و تخصص

ترکیب PR و SEO می تواند در جابجایی تمرکز بین تیم ها کمک کند. تیم جستجوگر اهدای تبلیغات گسترده وبلاگ نویس را برای بسیاری از مردم هدف قرار می دهد، PR بر مدیریت رسانه های گسترده رسانه ای تمرکز دارد. از طریق تخصص، تیم جستجوگر می تواند در ایجاد محتوای با کیفیت بالا، اشتراک اجتماعی و استفاده از کلمات کلیدی و لینک ها به صورت موثر برای افزایش رتبه بندی وبلاگ یا وب سایت شما کار کند.

ایجاد محتوا گسترده ای از محتوای وب از طریق اینترنت به شدت وابسته به مفاهیم تکنیک های جستجوگرها است. در عین حال، کارشناسان روابط عمومی تأثیر قابل توجهی در ایجاد محتوا دارند که توجه بسیاری از افراد را جلب می کنند. ایجاد یک رابطه انسجام بین جستجوگرها و گروه های PR می تواند بهینه سازی موتورهای جستجو موفق شود. دو تیم می توانند لیست ایمیل های خود را برای گسترش و پیگیری گسترده تر که برای هر دو گروه سودمند باشد، مبادله کنند.

November 27, 2017